سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سوسیس و کالباس با این برند را نخرید
۱۹:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
ایرانسل 2

سوسیس و کالباس با این برند را نخرید

پرشین خودرو: مدیرکل استاندارد تهران با اعلام اینکه فرآورده‌های گوشتی دهکده پروتئین غیراستاندارد است، اعلام کرد از مردم درخواست می‌کنیم که محصولات تولید شده با این نام و نشان را خریداری نکنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از برترین ها، مدیرکل استاندارد تهران با اعلام اینکه فرآورده‌های گوشتی "دهکده پروتئین" غیراستاندارد است"، اعلام کرد از مردم درخواست می‌کنیم که محصولات تولید شده با این نام و نشان را خریداری نکنند.

محمود رضا طاهری در نشستی خبری با اعلام اینکه فرآورده‌های گوشتی برند دهکده پروتئین غیراستاندارد است و هیچ گونه مجوزی دال بر تولید از سوی استاندارد اخذ نکرده است، اظهار کرد: این واحد حق تولید ندارد و پس از مراجعه بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران متوجه شدیم که به تولید مشغول بوده بنابراین دستور توقیف آن صادر شد و به مراجع قضایی نیز اعلام جرم می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان تهران در پاسخ به اینکه اگر محصولات این مجموعه در واحد‌های فروش توزیع شده باشد، چه شرایطی برای جمع‌آوری آن در نظر گرفته شده است، گفت: متاسفانه امکان جمع‌آوری توسط ما وجود ندارد چرا که شماره استاندارد وجود نداشته و تنها از مردم درخواست می‌کنیم که به هیچ وجه محصولات این مجموعه را خریداری نکنند و تولید و عرضه توسط این واحد تولیدی خلاف مقررات است و به دستگاه‌های مربوطه نیز اعلام شده است.

طاهری همچنین در خصوص آب‌های بسته بندی عرضه شده غیراستاندارد به بازار نیز خاطرنشان کرد: هر آب بسته بندی شده که دارای علامت استاندارد است، مورد تایید سازمان استاندارد بوده ودر مورد آن کنترل‌های لازم صورت گرفته است.

اجاره خودرو
kerman2
برچسب ها:
سوسیسکالباس
نظر بینندگان
!
!
!