دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پیام مدیرعامل سایپا به مناسبت روز خبرنگار
۱۷:۳۳ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

پیام مدیرعامل سایپا به مناسبت روز خبرنگار

پرشین خودرو: مهندس محسن جهرودی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریك گفت.

به گزارش پرشین خودرو، هفدهم مردادماه یادآور تلاش های خستگی ناپذیر سفیران عصر آگاهی و دانایی است كه با آسمانی شدن خبرنگار دلیر عرصه خبر، "شهید محمود صارمی" روز خبرنگار نام گرفت.

نقش و جایگاه شایسته خبرنگاران بر كسی پوشیده نیست و بی شک رسالت آنان در همه حال بیان شفاف مسائل گوناگون اجتماعی مبتنی بر اصول حرفه ای، گفتار صادقانه و آگاهی بخشی به قشرهای مختلف جامعه به منظور دست یابی به كمال توسعه یافتگی است.

خبرنگاری از مشاغل سخت و پر استرس کنونی است كه توانمندی ها، عملکردها، موفقیت ها و ضعف های همه عناصر و قشرهای جامعه را نمایان می كند.

نگاه دقیق توام با بیان نقدها، خبرنگار را در مسیری قرار می دهد كه مردم، نمایندگی افكار عمومی را از او انتظار دارند. از این رو جایگاه خبرنگاران بسیار رفیع و رسالت شان بسی ارزشمند است كه وظیفه داریم در انجام رسالت آنان یاریگرشان باشیم.

در ایران اسلامی مسئولیت خبرنگاران در دوران پرتلاطم پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به اثبات رسیده است و در شرایط كنونی كشور و به ویژه وضعیت فعلی نقش و عملكرد خبرنگاران و رسانه های خبری به منظور امیدبخشی به مردم و جامعه و حمایت از تولید داخلی و كالای ایرانی بیش از هر زمانی دیگر برجسته و مشهود است و جا دارد كه اصحاب فرهیخته رسانه ضمن بیان شفاف دیدگاه های كارشناسی و نقدهای دلسوزانه، مدیران، تلاشگران و متخصصان صنعت خودرو را در خودكفایی و استقلال كشور یاری رسانند تا بتوانیم در سایه همدلی و اتحاد ملی این برهه حساس را با سربلندی و عزت ایران اسلامی پشت سر بگذاریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر خبرنگار خصوصا "شهید صارمی"، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریك عرض كرده و از درگاه خداوند متعال سعادت و بهروزی را برای همه اصحاب رسانه خواستارم.محسن جهرودی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

 

نظر بینندگان
!
!
!