دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نمایشگاه خودرو مشهد میزبان ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی است
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
ایرانسل 2
/گزارش خبری/مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد:

نمایشگاه خودرو مشهد میزبان ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی است

پرشین خودرو: هجدهمین نمایشگاه خودرو مشهد با هدف معرفی توانمندی ها و دستاوردهای صنعت خودرو ایران و خودروسازان خارجی حاضر در بازار کشور، برپا شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، علیرضا هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در آیین افتتاح نمایشگاه خودرو مشهد گفت: 130 شرکت توانمند داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی فعال در زمینه های ساخت خودرو، قطعه سازی، توزیع و فروش قطعات، نرم افزارهای مرتبط با صنعت خودرو، ماشین آلات و صنایع وابسته، تولید خودروهای سنگین و موتورسیکلت و شرکت های خدماتی بیمه در این نمایشگاه حضور دارند.

به گفته وی، مشارکت کنندگان محصولات خود را در سالن های بهار، ابوسعید، مولوی، عطار، فردوسی، بی2، هشت ضلعی و فضای باز به نمایش گذاشته اند.

هوشنگ نژاد برگزاری 2 همایش تخصصی در حوزه بورس، نحوه حضور شرکت کنندگان در بورس، پنل تخصصی در حوزه قطعه سازی و لوازم یدکی، برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک، آفرود و تست درایو خودرو را از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه برشمرد.

وی تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد یکی از قوی ترین رویدادهای نمایشگاهی این شهر است که هر سال برگزار می شود و مورد استقبال مسئولان و فعالان این صنعت قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اضافه کرد: در خلال این نمایشگاه شاهد حضور یک هیات تجاری افغانستان نیز خواهیم بود.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته این صنعت که از عصر روز گذشته آغاز شد تا 19 مردادماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!