سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تصاویر لو رفته ازنسل جدید تویوتای 2019  + تصویر
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اجاره خودرو

تصاویر لو رفته ازنسل جدید تویوتای 2019 + تصویر

پرشین خودرو: لندکروز تویوتا از آن شاسی‌بلندهای محبوب است و کمپانی سازنده تلاش دارد در زمانی کوتاه نسل جدیدی از این خودرو را وارد بازار کند. بنابراین انتظار داریم نسل جدید خودرو با جراحی پلاستیک و تغییراتی گیرا در معرض دید عموم قرار گرفته و نگاه مشتریان را جذب کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران،  تصاویر لو رفته از نسل جدید این خودرو حکایت از روند تکاملی آن نسبت به اجدادش دارد.


این تصاویر به نمایش یک مدل 2020 از لندرکروز با ظاهری جذاب‌ و ساده می‌پردازد. تویوتا تلاش کرده در این مدل GXR از جلوپنجره ساده‌تر با خطوط افقی کمتر بهره ببرد.
 

تویوتا

 

 


اگر به سمت انتهای خودرو حرکت کنید، تنها اسپویلرهای تغییریافته را خواهید دید که تفاوت زیادی با نسل قبل ندارند. این روند همان سیاست همیشگی ژاپنی در تغییر چهره خودروها و تفاوت نسل‌هاست.

اطلاعات زیادی در خصوص این خودرو وجود ندارد و تصاویر آن از طریق یک سایت اینستاگرامی منتشر شده است. از طرفی احتمال دارد این نسخه برای کشورهای عربی ساخته شود و معمولا تفاوت‌های زیادی بین نسخه‌های آمریکایی و اروپایی دیده می‌شود.

از طرفی در کنار این تصاویر شاهد یک نسخه لکسوس LX 570 بلک ادیشن S مدل 2019 نیز هستیم که با جلو پنجره‌ای متفاوت، رینگ‌های بزرگتر، آینه‌های جانبی، دستگیره و درهای جدید ارائه شده است. چراغ‌های نمای عقب خودرو نیز تغییر کرده‌‌اند.

تصاویر لو رفته از تویوتای 2019 در فضای مجازی
 

نظر بینندگان
!
!
!