یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۸۰۰۰ قطعه خودروهای کف کارخانه تامین شد
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

۸۰۰۰ قطعه خودروهای کف کارخانه تامین شد

پرشین خودرو: به گفته مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی ۳ روز گذشته ۸۰۰۰ قطعه مورد نیاز خودروهای باقی مانده در کف کارخانه تامین شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محسن جهرودی، در هجدهمین نمایشگاه خودرو مشهد، با اعلام این خبر درباره خودروهایی که در ماه ‌های گذشته به دلیل کمبود قطعه در کارخانه باقی مانده است، اضافه کرد: این خودروها به دلیل کسری فقط یک قطعه قادر به ارائه به بازار نبودند، اما طی سه روز گذشته هشت هزار قطعه مورد نیاز تامین شد و تا پایان همین ماه همه کسری های مورد نیاز تامین می‌ شود.

 

خودرو


وی افزود: هرچند برخی خودروسازان خارجی که سالها در بازار کشور حضور داشته و از آن منتفع شده بودند کم‌ لطفی کرده و به آینده تجاری خود در ایران پشت کردند، اما با این حال مشکلی برای تامین قطعات و ارائه خودروها به بازار جز یکی دو خودرو نداریم و به اندازه کافی قطعات منفصله انبار شده است.


مدیرعامل سایپا اظهار داشت: خودروسازی ایران به جز آمریکا در هیچ کجای جهان محدودیتی برای فعالیت ندارد و تحریم ‌های آمریکایی ها نخ‌ نما شده است.


وی به رونمایی از کامیون جدید سایپادیزل که با همکاری چینی ها در ایران مونتاژ می شود اشاره کرد و گفت: با رونمایی از کشنده بهسازی شده KX 480 ثابت کردیم بسیاری کشورها کماکان آماده همکاری با خودروسازی ایران هستند.


جهرودی افزود: این روزها حجم عظیمی از نقدینگی در جامعه وجود دارد که وقتی وارد بازارهایی همچون طلا، ارز و خودرو می شود، التهاب ایجاد می‌ کند.


وی اظهار داشت: ایران خودرو و سایپا مطابق برنامه ریزی های خود به طور مکرر سایت های فروش خود را باز می کنند تا نیازمندان واقعی به خودرو بتوانند موفق به ثبت نام شوند.


مدیرعامل سایپا گفت: در این راستا یکی از محصولات سایپا که سفته بازی بسیار در بازار داشت، با اینکه از شرایط فروش نقدی برخوردار بود، پنج میلیون تومان از ارزش این محصول را نگه داشتیم تا از سفته بازی خارج شود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: این گروه خودروسازی درصدد است جلوی سفته ‌بازی در بازار خودرو را بگیرد و به اندازه نیاز واقعی جامعه توان تولید در این گروه خودروسازی وجود دارد.


یادرآور می شود که هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد تا 19 مرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهر مشهد ادامه دارد.

نظر بینندگان
!
!
!