سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 ایران خودرو با حفظ قیمت ها، متحمل زیان شد
۰۹:۱۶ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
اجاره خودرو
استاندار خراسان رضوی:

ایران خودرو با حفظ قیمت ها، متحمل زیان شد

استاندار خراسان رضوی گفت: ایران خودرو با فداکاری، قیمت محصولات را حفظ کرد تا مردم قادر به خرید خودرو باشند.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا رشیدیان با بیان این که ایران خودرو با حفظ قیمت متحمل زیان شده است، افزود: این شرکت با توجه به ظرفیت، قدمت و تجربه ای که دارد به خوبی می تواند شرایط فعلی تحریم را تبدیل به فرصتی برای جوانان ایرانی به منظور طراحی و تولید خودروهای استاندارد و منطبق با خواسته های مردم کند.  

وی در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه خودرو مشهد، با اظهار این که ایران کشوری است که تجربه تحریم را داشته و با توجه به این که شرایط تحریم جدید در فضای بین المللی بسیار متفاوت از دوره گذشته است گفت: در این دوره اتحادیه اروپا و حتی کشورهای شرقی همراه آمریکا نیستند.

رشیدیان تلاش ایران خودرو برای بهینه سازی و تغییر خودروها متناسب با نیاز جامعه را قابل تقدیر دانست و گفت: درحال حاضر نیز این شرکت توانسته از ظرفیت طراحان و تولیدکنندگان داخل به خوبی استفاده کند.

وی به جایگاه خاص ایران خودرو خراسان در صنعت خودرو کشور و نقش آن در توسعه منطقه خراسان اشاره کرد و گفت: تجهیزات، مهندسان و مدیران این شرکت بسیار با استعداد و توانمند هستند.

استاندار خراسان رضوی افزود: با حمایت هایی که از زمان احداث این کارخانه صورت گرفته، محصولات تولیدی آن در مقایسه با سایر خودروهای مشابه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی اظهار امیدواری کرد: با افزایش ظرفیت ها در ایران خودرو خراسان، این کارخانه نقش بالاتری را در تولید و صادرات به بازار کشورهای همسایه ایفا کند.

 

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!