چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
قیمت پیکاپ آسنا مشخص شد +جزئیات
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
اجاره خودرو
آمیکو به دنبال سهم 30 درصدی در بازار خودروهای تجاری؛

قیمت پیکاپ آسنا مشخص شد +جزئیات

پرشین خودرو: قائم مقام ارس خودرو دیزل با اشاره به 6 تیپ پیکاپ آمیکو که در خط تولید قرار دارد، گفت: قیمت پیکاپ آمیکو با نرخ ارز در پاییز سال گدشته 175 میلیون تومان بود که با نرخ کنونی ارز در بازار ثانویه، پیکاپ آمیکو قیمتی در حدود 350 تا 400 میلیون تومان خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، رضا تقوی که در مراسم رونمایی از نسخه تیون شده پیکاپ آسنا با خبرنگاران صحبت می کرد، با بیان این مطلب گفت: تیپ اکونومی این خودرو که بیشتر برای مشتریان سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد به علت حذف برخی آپشن‌های لوکس قیمت پایین‌تری نسبت به تیپ متوسط آن خواهد داشت.

قائم‌مقام شرکت ارس خودرو دیزل، تنوع سبد محصول، توسعه خدمات پس از فروش، توسعه کمی و کیفی شبکه نمایندگی‌ها را از اهداف استراتژیک گروه صنعتی آمیکو در سال‌جاری و همچنین سال آینده اعلام کرد.

وی تاکید کرد: گروه صنعتی آمیکو از زمان آغاز به کار شرکت، تولید انواع خودروهای تجاری سنگین و نیمه‌سنگین نظیر کامیون، کامیونت و کشنده را در برنامه خود دارد به‌ گونه‌ای که تولید خودروی پیکاپ نیز بر اساس سیاست‌های استراتژیک تبیین شده شرکت است.

تقوی افزود: ۶ تیپ پیکاپ در دستور کار شرکت قرار دارد که دو تیپ تک کابین و دو کابین آن در حال تولید است.

 به گفته وی، دو تیپ دیگر از پیکاپ‌های آمیکو با موتور قوی‌تر و آپشن‌های مجهزتر نیز در برنامه تولید شرکت قرار دارد که پیش‌بینی می‌شود در سه ماهه سوم سال‌جاری (مهر-آبان) وارد مدار تولید شوند. همچنین خودروی پیکاپ تولیدی آمیکو دو گانه‌سوز بوده و از استاندارد یورو ۵ برخوردار است و استانداردهای ۸۵ گانه سازمان ملی استاندارد را پاس کرده است.

وی تیراژ تولید تیپ متوسط پیکاپ آمیکو را سالانه ۵ هزار دستگاه برشمرد و افزود: باید بتوانیم ۳۰ درصد از سهم بازار را از آن خود کنیم.

قائم‌مقام شرکت ارس خودرو دیزل در مورد بازار هدف گروه صنعتی آمیکو اظهار کرد: به علت آنکه پیکاپ‌های تولیدی آمیکو از استانداردهای روز اروپا برخوردارند، با کشورهای سوئد و ایتالیا برای صادرات این خودرو مذاکراتی صورت گرفته و دو نمونه نیز برای این کشورها ارسال شده است.

گروه صنعتی آمیکو از سال ۶۸ تاسیس شده است و در زمینه تولید موتور سیکلت، باتری، خودرو، عمدتا تجاری سنگین و غیر‌سنگین، ساختمان و رنگ فعالیت می‌کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!