جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اوراق بهادار سایپا منتشر می شود
۱۰:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اجاره خودرو
معاون مالی و اقتصادی سایپا:

اوراق بهادار سایپا منتشر می شود

پرشین خودرو: معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه 4 هزار میلیارد ریال اوراق بهادار در سه‌ماهه نخست سال 98 خبرداد و گفت: این اوراق به‌منظور تأمین و پوشش كسری بخشی از نیازهای نقدینگی این گروه در حال انتشار است.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی محمدرضایی گفت: 4 هزار میلیارد ریال اوراق بهادار مذكور با طول عمر چهارساله و با ركن ضامن بانك ملی و تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی شركت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، عرضه می‌شود.

وی افزود: این اوراق به عاملیت فروش كارگزاری بانك ملی ایران، نرخ سود سالیانه اوراق 16 درصدی و همچنین با دفعات پرداخت سود هر سه‌ماه یك‌بار عرضه می‌شود.

 

مهدی محمدرضاییمعاون مالی و اقتصادی گروه سایپا یادآور شد: عرضه اوراق اجاره، سلف موازی استاندارد و مرابحه از سال 1395 در دستوركار گروه خودروسازی سایپا قرار گرفته و تاكنون بالغ بر 28 هزار میلیارد ریال در چندین مرحله با هدف تأمین منابع مالی جهت كمك به رونق تولید و مقابله با محدودیت‌های این بخش، عرضه شده است.

محمدرضایی سیاست گروه خودروسازی سایپا را استفاده از منابع و راهكارهای داخلی جهت تأمین مالی تولید دانست و گفت: با اجرای این سیاست‌ها، سرمایه مورد نیاز این گروه جهت هدایت به سمت خطوط تولید و رونق و توسعه اشتغال فراهم می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!