سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
 خروج خودروهای پلاک تهران از شرق استان ممنوع شد
۱۳:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
گرندکس
رئیس پلیس راه شرق استان تهران:

خروج خودروهای پلاک تهران از شرق استان ممنوع شد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه شرق استان گفت: با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خروج خودروهای پلاک تهران از مبادی شرق استان تهران ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، سرهنگ سیاووش محبی (رئیس پلیس راه شرق استان تهران) درباره اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: به منظور کاهش زنجیره انتقال کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی از بامداد روز جمعه در چندین نقطه در شرق تهران آغاز شد. در این طرح از تردد هموطنان تهرانی به خارج از استان تهران و همچنین ورود هموطنان ساکن در سایر استانها به داخل شهر تهران به صورت جدی جلوگیری شد.

 وی ادامه داد: هموطنانی که قصد عبور از استان تهران را دارند برای رسیدن به خانه و سکنه خود اجازه ورود به شهر تهران را ندارند و اگر کسی از این موضوع تخطی کند جریمه خواهد شد و خودروی وی توقیف می شود. همچنین در اجرای این طرح محدودیتی برای تردد خودروهای حامل مواد غذایی و مواد سوختی وجود ندارد.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران همچنین درخصوص وضعیت جوی و ترافیکی مبادی شرق استان تهران نیز گفت: ما این روزها کاهش تردد ۵۲ درصدی را شاهد هستیم. در حال حاضر هوای ابری همراه با بارش باران را شاهدیم در حالی که در ارتفاعات جاده هراز شاهد بارش برف خفیف نیز هستیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!