سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
سهمیه ویژه لاستیک و سوخت برای ناوگان حمل کالا
۱۱:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
گرندکس

سهمیه ویژه لاستیک و سوخت برای ناوگان حمل کالا

پرشین خودرو: مقام مسئول سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از اختصاص سهمیه ویژه لاستیک و سوخت جبرانی با ضریب ۳۰ درصد برای ناوگان حمل‌ونقل عمومی کالای اساسی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مهران قربانی در خصوص اقدامات انجام شده برای تسهیل جابجایی کالای اساسی از بنادر به مقاصد داخلی اظهار کرد: جدا از هماهنگی های زیادی که در سطوح ملی و استانی برای ایجاد فضای مناسب برای فعالیت رانندگان حمل و نقل کالا صورت پذیرفته اشت، سعی شده تا الزامات بهداشتی و سلامت رانندگان حامل کالاهای اساسی رعایت شود.

وی ادامه داد: از جمله آنکه عمدتاً اعلام بارها از سالن‌ها خارج و در محوطه باز انجام و بسته‌های بهداشتی در پایانه های بار بین رانندگان توزیع می شود.

 

حمل و نقل کالا


معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری با تاکید بر این‌که مقرر شده شرکت‌های حمل‌ونقل نیز به ازای صدور هر بارنامه ازامات اولیه بهداشتی را تامین کنند، تصریح کرد:‌ از سوی دیگر سایر اقدامات مهم در خصوص حمایت از رانندگان کالاهای اساسی از بنادر عبارتند انجام شده که می‌توان به اختصاص سوخت جبرانی ویژه با ضریب 30 درصدی مثبت، اختصاص سهمیه ویژه لاستیک، لحاظ ضرایب مثبت در کرایه پرداختی کالاهای اساسی و تعهد شرکت‌ها در پرداخت کرایه رانندگان در مقاصد پس از تخلیه کالا اشاره کرد.


30 درصد سهمیه سوخت جبرانی به ناوگانی که کالاهای اساسی را از مبدأ و به مقصد 5 بندر امام خمینی(ره)، شهید رجایی، امیرآباد، چابهار و انزلی حمل می‌کنند، تخصیص داده می‌شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!