سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
حمل کالای اساسی از بندر چابهار ۸۳ درصد رشد داشت
۱۶:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
اجاره خودرو

حمل کالای اساسی از بندر چابهار ۸۳ درصد رشد داشت

پرشین خودرو: مقام مسئول سازمان راهداری از رشد ۸۳ درصدی حمل کالای اساسی از بندر چابهار طی ۴۵ روز اخیر خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، ابراهیم جاوشیری یادآور شد: از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین امسال 197 هزار و 474 تن کالای اساسی شامل گندم، برنج و نهاده‌های دامی و کشاورزی از بندر چابهار توسط 7586 دستگاه کامیون به اقصی نقاط کشور حمل شده است.

وی ادامه داد: مقایسه میزان بار حمل شده از ابتدای اسفندماه 98 تا 15 فروردین سال جاری نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته از بندر چابهار، حاکی از رشد 83 درصدی به لحاظ تناژ دارد.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای همه‌گیری این بیماری با دستور ستاد کرونا در استان، تعاونی‌های مسافری را تعطیل و فعالیت آنان را ممنوع کردیم و ضمن برگزاری جلساتی با مسئولان انجمن‌های حمل بار و مسافر، بازدیدهای سرزده را به‌صورت مستمر از تعاونی‌های مختلف در دستور کار قرار دادیم تا شاهد تخلفی در این بخش‌ها نباشیم.

 

بندر چابهار


جاوشیری با اشاره به نقش تعیین‌کننده بندر چابهار در حمل کالای اساسی از این منطقه به نقاط مختلف کشور عنوان کرد: با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن استقرار شبانه‌روز پزشک در پایانه بار بندر به توزیع بسته‌های بهداشتی حاوی دستکش، ژل ضدعفونی‌کننده و ماسک در میان رانندگان پرداختیم و آموزش‌های لازم برای پیشگیری از انتقال ویروس نیز به‌صورت مستمر به این افراد ارائه می‌شود.

به گفته وی، خوشبختانه با به کارگیری اقدامات پیشگیرانه، تاکنون هیچ مورد مشکوک به بیماری کرونا در میان رانندگان و عوامل مستقر در این پایانه نداشته‌ایم و اقدامات در این خصوص همچنان با دقت بالایی انجام می‌شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!