پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
تشدید نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در حوزه ریلی
۱۲:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
اجاره خودرو

تشدید نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در حوزه ریلی

مدیرعامل راه‌آهن در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه‌آهن، وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پرشین خودرو، ‌سعید رسولی‌ در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه‌آهن، بر لزوم تشدید نظارت‌ها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در شرکت راه‌آهن، شرکت‌های حمل و نقل ریلی و قطارها تاکید کرد.

وی گفت: تنها راه برون رفت از این وضعیت، رعایت کامل نکات بهداشتی توسط افراد، نظارت مستمر و بازرسی‌های منظم و جدی گرفتن اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با انتشار ویروس کرونا است.


مدیرعامل راه‌آهن از رئیس و اعضاء کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه آهن خواست، به‌طور منظم و هفتگی جلسات این کمیته را تشکیل و در مقابله با ویروس کرونا تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و به اجرا گذاشته شود.

 

 

سعید رسولی


بنابراین گزارش در این نشست بر آموزش همکاران و خانواده آنها با استفاده از امکانات فضای مجازی و شبکه railtv به منظور مقابله با ویروس کرونا و استفاده از ماسک در قطارهای مسافری، کارکنان و تمام زیرمجموعه های راه آهن تاکید شد.

مقرر شد نظارت ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی کما فی السابق به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و با هرگونه عدم توجه به این مساله مهم در حوزه ریلی مقابله شود.

در این نشست مقرر شد همچنان مقابله با ویرس کرونا تا ریشه کن شدن آن بطور کامل در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی پیگیری شود.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اقدامات شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه ریلی تقدیر کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!