چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۷:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
 آزمایش فناوری خودروهای خودران در چین
۱۷:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
اجاره خودرو

آزمایش فناوری خودروهای خودران در چین

مقامات رسمی چین اعلام کردند: پکن ۵۲ جاده دیگر را در ​​مرکز فناوری پایتخت برای آزمایش وسایل نقلیه خودران افتتاح کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، مقامات رسمی چین به تازگی اعلام کردند: پکن 52 جاده دیگر را در منطقه «Haidian»، ​​مرکز فناوری پایتخت برای آزمایش وسایل نقلیه خودران افتتاح کرده است.

چین به عنوان بزرگترین بازار خودرو جهان در تلاش است تا در رشد و توسعه خودروهای الکتریکی و هوشمند نیز در میان کشورهای پیشرو دنیا قرار گیرد.

جاده‌های مذکور به طول 215.3 کیلومتر بخشی از منطقه نمایشی برای وسایل نقلیه خودران هستند. طبق گفته دولت، آنها بیش از 100 کیلومتر مربع در منطقه شمالی شهر «Zhongguancun» را برای آزمایش خودروهای خودران اختصاص دادند.

براساس این طرح، اختصاص جاده‌های بیشتر برای آزمایش خودروهای خودران در سال 2020 ادامه دارد.

 در ماه مارس سال 2018، پکن 33 جاده به طول کلی 105 کیلومتر را برای آزمایش اتومبیل های مستقل در مناطق «Daxing» و «Shunyi» ،«Haidian» اختصاص داد که همه آنها در خارج از جاده‌های اصلی و به دور از مناطق پرجمعیت قرار دارند.

طبق برنامه دولت، انتظار می‌رود فضاهای آزمایش برای وسایل نقلیه متصل هوشمند در پایتخت تا سال 2022 به 500 کیلومتر مربع برسد و احتمالاً در کل 2000 کیلومتر راه برای آزمایش خودروهای خودران باز خواهد شد.

ساخت خودروهای هوشمند بدون راننده، اتوبوس ها و کامیون های هوشمند، خودروهای خودران و هوشمند الکتریکی، اینترنتی و نسل پنجم شبکه از دیگر نوآوری های چین در راستای توسعه صنعت ساخت و تولید خودروهای هوشمند است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!