سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
بهره‌برداری از ۲۸ طرح فرودگاهی تا پایان سال
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
اجاره خودرو

بهره‌برداری از ۲۸ طرح فرودگاهی تا پایان سال

مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه‌های کشور از بهره برداری از ۲۸ طرح فرودگاهی در کشور تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا زحمتکشان با بیان اینکه هم اکنون ۵۱ پروژه فرودگاهی در قالب ۴۶ قرارداد در فرودگاه‌های کشور در حال اجراست، از افتتاح ۲۸ طرح تا پایان سال خبر داد.

با اشاره به اینکه با وجود شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط سخت اقتصادی، اداره کل عمران و توسعه شرکت فرودگاه‌ها تلاش کرده هیچ طرحی تعطیل نشود افزود: هم اکنون طرح‌های عمرانی فرودگاه‌ها با حداقل تاخیر و طبق تعهد‌های به عمل آمده و با رعایت همه شیوه نامه‌های بهداشتی در حال اجرا هستند.

مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه‌های شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اضافه کرد: هم اکنون ۵۱ طرح در قالب ۴۶ قرارداد با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد تومانی در حال اجراست که از این میان، ۲۸ طرح در قالب ۲۱ طرح تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.


وی گفت: تاکنون سه طرح شامل ترمینال بین المللی فرودگاه لامرد، باند جدید فرودگاه رامسر و توسعه اپرون فرودگاه ساری به بهره برداری رسیده است.

 زحمتکشان با بیان اینکه طبق برنامه ریزی‌های به عمل آمده و هماهنگی با مدیرعامل شرکت فرودگاهها، اتمام و بهره برداری از طرح‌ها در دو بخش انجام می‌شود، افزود: تعدادی از طرح‌ها از جمله بهسازی سطوح پروازی فرودگاه اردبیل، توسعه و بهسازی اپرون و تاکسی وی‌های ارتباطی فرودگاه اصفهان، توسعه و بهسازی ترمینال پرواز‌های خارجی فرودگاه اصفهان، ترمینال بین المللی جبهه زمینی فرودگاه اهواز، ترمینال جدید فرودگاه آبادان تا پایان شهریور امسال به بهره برداری خواهند رسید و همچنین امیدواریم تا پایان تابستان، شاهد پایان پروژه‌های توسعه و بهسازی اپرون فرودگاه‌های اصفهان و تبریز و نیز پروژه‌های فرودگاه‌های استان گلستان نیز باشیم.

وی همچنین از افتتاح طرح‌های محوطه سازی فرودگاه اهواز، ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه ایلام، توسعه و بهسازی اپرون و تاکسی وی ارتباطی فرودگاه بندرعباس، توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه کرمانشاه، ساختمان سپاه، محوطه De Icing (یخ زدایی) فرودگاه مشهد و ساختمان جنبی و آشیانه هواپیمای فلایت چک تا پایان امسال خبر داد.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!