سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پیش فروش شاهین، كوییك اس و ساینا اس آغاز می شود +جدول
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اجاره خودرو
23 تا 25 تیرماه جاری؛

پیش فروش شاهین، كوییك اس و ساینا اس آغاز می شود +جدول

جزییات طرح جدید پیش‌ فروش سه محصول شاهین، کوییک اس و ساینا اس گروه خودروسازی سایپا اعلام شد.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح جدید پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، كوییك- اس و ساینا- اس نیز به بازار عرضه خواهند شد.

در این طرح خودرو شاهین با پیش‌پرداخت ۸۰ میلیون تومان و موعد تحویل اسفندماه ۹۹، كوییك- اس با پیش‌پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ و خودرو ساینا- اس با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند ۹۹ عرضه خواهند شد.

 بر اساس این گزارش، قیمت نهایی خودروها در طرح پیش‌فروش مذكور در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد و مشتریان و علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشاركت در طرح فوق، از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه به‌مدت سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی ثبت‌نام كنند.

مشتریان پس از ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام خواهند كرد.

ضمنا متقاضیانی كه در خردادماه سال جاری جهت شركت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یكساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری و رمز عبور اقدام كرده‌اند و از منتخبان دو طرح مذكور نبوده‌اند، نیازی به دریافت مجدد كد كاربری و كلمه عبور ندارند و منتخبان دو طرح قبلی هم امكان مشاركت در این طرح را نخواهند داشت.

در این طرح نیز همچون سایر طرح‌ها، محدودیت كد ملی برای ثبت‌نام كنندگان اعمال خواهد شد و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.

امكان صلح و انتقال خودرو به‌صورت وكالتی وجود ندارد. متقاضیان طی ۴۸ ماه گذشته نباید ثبت‌نام و صدور فاكتور از دو شركت سایپا و ایران خودرو داشته باشند.

متقاضیانی كه دارای پلاك انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امكان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شركت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

شماره تلفن همراه، شماره كارت، شماره حساب بانكی و شماره شبا كه وجوه خرید خودرو از آن به حساب شركت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

 كد پستی متقاضی ثبت‌نام كننده و كد نمایندگی انتخابی باید از یك استان بوده و در صورتی‌كه مشتری حداكثر سه ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نكند، كارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

طرح پیش‌فروش مذكور با قیمت غیرقطعی بوده و هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌كشی اخذ نخواهد شد.

ظرفیت ثبت‌نام در روش پیش‌فروش متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا است و فهرست نهایی انتخاب‌شدگان از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامك ظرف سه روز پس از اتمام قرعه‌كشی اعلام خواهد شد.

پس از اعلام نتایج قرعه‌كشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام كنند و در صورت عدم تكمیل وجه در موعد مقرر، ثبت‌نام اولیه متقاضی منتخب‌شده ابطال خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!