جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
پیوست امنیتی در صنعت خودرو تهیه می‌شود
۱۲:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
اجاره خودرو
جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

پیوست امنیتی در صنعت خودرو تهیه می‌شود

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس به دنبال ملزم کردن خودروسازان به رعایت پیوست امنیتی در تولید خودرو است، گفت: مقدمات تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو به پیشنهاد ناجا در شورای امنیت کشور مطرح و مورد استقبال مسئولان قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، سردار قاسم رضایی در دیدار با آیت الله  سید یوسف طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، اظهارداشت: امروز نیروی انتظامی مورد وثوق مقام معظم رهبری بوده و بارها ایشان از این نیرو تقدیر کردند و لقب مجاهد فی سبیل الله را به این نیرو دادند و این کلمه مقدس را در مورد سازمان ناجا به کار بردند.

وی، نیروی انتظامی را از مردم، برای آنها و در خدمت جامعه دانست و گفت: امروز بزرگترین افتخار مجموعه فرماندهان و کارکنان ناجا، پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن است.


سردار رضایی، تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی در مقابله با ناهنجاری های مختلف میدان دار است و در حوزه قاچاق کالا نیز با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی و کوتاه کردن دست دانه درشت ها در راستای تحقق شعار جهش تولید نقش آفرینی می کند.

 

سردار قاسم رضایی


لزوم پیوست امنیتی در ساخت وساز ها و صنعت خودرو

جانشین فرمانده ناجا بر لزوم پیوست امنیتی در ساخت و سازها تاکید و تصریح کرد: اگر به مسکن یا مغازه ای که در ساخت آن پیوست امنیتی رعایت نشده باشد پروانه ساخت ندهند قطعاً آمار وقوع سرقت ها پایین می آید؛ کار نیروی انتظامی، دستگاه قضائی و سازمان زندان ها کم می شود و از آن سو دغدغه مردم در این حوزه هم از بین رفته و احساس امنیت در جامعه بالا می رود.

وی بیشترین میزان وقوع سرقت خودرو را مربوط به خودروهای ساخت داخل عنوان کرد و گفت: مقدمات تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو به پیشنهاد ناجا در شورای امنیت کشور مطرح و مورد استقبال مسئولان قرار گرفته و پلیس به دنبال ملزم کردن خودروسازان به رعایت پیوست امنیتی در تولید خودرو است.آمادگی کامل پلیس در ماه محرم

براساس گزارش سایت پلیس، سردار رضایی با بیان اینکه نیروی انتظامی خود را سرباز ولایت می داند و تمام برنامه های خود را نیز براساس فرامین و منویات مقام عظمای ولایت تنظیم می کند، گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه عزاداری برای امام حسین (ع) نباید تعطیل شود، در این خصوص نیروی انتظامی برنامه ریزی خوبی کرده و برای اجرای برنامه ها در تمام استان ها از آمادگی کامل برخوردار است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!