جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
طرح عملیات کنترل پارکینگ‌ها اجرایی می‌شود
۱۱:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

طرح عملیات کنترل پارکینگ‌ها اجرایی می‌شود

جانشین پلیس آگاهی ناجا از اجرای اولین مرحله طرح عملیاتی کنترل پارکینگ‌ها در سراسر کشور خبر داد و گفت: در این طرح، کشفیات وسایل نقلیه ۴۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ فرامرز به گذر در تشریح این خبر اظهار داشت: طرح عملیاتی مبارزه با سرقت خودرو با هدف کشف وسایل نقلیه مسروقه و تحت تعقیب در پارکینگ‌ها، گاراژها، توقفگاه‌ها و… به طور همزمان در سراسر کشور به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه در طول مدت اجرای این طرح، تعداد متنابهی انواع خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف و ضبط شده‌اند، افزود: کشفیات این دوره با مدت مشابه سال قبل با افزایش ۴۰ درصدی مواجه بوده است.


این مقام انتظامی همچنین ادامه داد: این طرح در راستای تشدید مبارزه با سرقت، اعاده اموال مسروقه به مال باختگان و جلب رضایت مردم صورت گرفت و پلیس آگاهی ناجا در سال جاری، طرح‌های متعددی را در دستور کار خود قرار داده است.


جانشین پلیس آگاهی ناجا در پایان توصیه کرد: شهروندان سعی کنند وسایل نقلیه خود را در پارکینگ‌های عمومی یا شخصی پارک کرده و در غیر این صورت، لازم است خودروی خود را به تجهیزات ایمنی (دزدگیر مناسب، قفل پدال، سوئیچ مخفی و…) مجهز کنند.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پارکینگپلیس
نظر بینندگان
!
!
!