پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۱۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
متقاضیان می‌توانند کارگاه‌ تبدیل CNG را انتخاب کنند
۱۷:۱۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
اجاره خودرو

متقاضیان می‌توانند کارگاه‌ تبدیل CNG را انتخاب کنند

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با افزایش تعداد کارگاه‌های CNG، امکان تعیین کارگاه تبدیل برای متقاضیان فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، حمید قاسمی ده‌چشمه با اشاره به فعال شدن همه کارگاه‌های CNG در کشور افزود: خوشبختانه کارگاه‌های CNG در همه نقاط کشور فعال شده و پاسخگوی نیاز متقاضیان ثبت‌نام دوگانه سوز کردن خودرو‌ها است.

وی گفت: در گذشته از طریق سیستم کارگاه‌ها، محل نصب مخزن CNG به متقاضیان معرفی می‌شد، اما امروز با توجه به فعال شدن تمامی این کارگاه‌ها متقاضیان تبدیل کردن خودرو به سوخت CNG می‌توانند کارگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور تأکید کرد: در گذشته به دلیل محدودیت در کارگاه‌های سی‌ان‌جی فقط این امکان وجود داشت که متقاضیان به نزدیک‌ترین کارگاه محل سکونت خود مراجعه کنند.

قاسمی تصریح کرد: متقاضیان باید در سامانه GCR.NIOPDC.IR ثبت‌نام کنند و بعد از دو هفته از طریق پیامک محل گازسوز کردن خودرو به آن‌ها اعلام می‌شود. توصیه ما این است که افراد به مراکز خدمات فنی معتبر و مجاز برای نصب مخزن CNG مراجعه کنند.

وی افزود: گازسوز کردن رایگان خودرو‌ها به ظرفیت کارگاه‌ها بستگی دارد، اما می‌توان گفت که در هر شرکت، حدود ۱۵ هزار خودرو در ماه تبدیل می‌شوند. به عبارت دیگر، هر کدام از هفت کارخانه، امکان تبدیل ۱۵ هزار مخزن را دارند و قصد داریم این ظرفیت را تا پایان سال به ۳۰ هزار مخزن افزایش دهیم.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: یکی از معضلات قیمت مخزن CNG، ورق فولاد است که خوشبختانه ۱۰۰ درصد نیاز بازار از داخل کشور تأمین می‌شود و خوشبختانه هم‌اکنون مشکل مخزن نداریم.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!