چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۹:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
برگزاری آزمون اختبار کانون وکلای اصفهان در شرایط کرونایی
۰۹:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
اجاره خودرو

برگزاری آزمون اختبار کانون وکلای اصفهان در شرایط کرونایی

برگزاری آزمون حضوری اختبار کانون وکلای دادگستری اصفهان در شرایط بحرانی و قرمز اصفهان.

به گزارش پرشین خودرو، کانون وکلای دادگستری اصفهان در اطلاعیه ای از تصمیم به برگزاری آزمون اختبار دوره 43 در تاریخ های 18/7/1399 و 24/7/1399 به صورت حضوری خبر داد.

اعلام برگزاری این آزمون به صورت حضوری در شرایطی صورت گرفته است که اصفهان به لحاظ شیوع ویروس کووید- 19 در وضعیت بحرانی و قرمز قرار دارد.


سوالی که در این رابطه مطرح می شود این است که با توجه به اینکه کانون وکلای دادگستری باید منادی قانون مندی و حفظ حقوق شهروندی باشد، آیا در تصمیم فوق به سلامتی شرکت کنندگان در آزمون از یک سو و به خطر افتادن سلامتی سایر شهروندان از طریق برگزاری تجمع به منظور برگزاری آزمون در شرایط حاد کرونایی از سوی دیگر کوچکترین توجهی شده است؟

 

آزمون حضوری اختبار کانون وکلای دادگستری


اعلام برگزاری آزمون اختبار دوره 43 به صورت حضوری در شرایطی صورت گرفته که تمامی مراجع ذیصلاح بهداشتی بر عدم برگزاری هر گونه تجمعی به دلیل شرایط بحرانی کووید -19 در اصفهان تاکید دارند.

چگونه است که کانون وکلای دادگستری مرکز آزمون اختبار را به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می کند اما کانون وکلای دادگستری اصفهان بر برگزاری آزمون به صورت حضوری تاکید دارد؟

با توجه به جایگاه کانون وکلای دادگستری به عنوان یکی از مهمترین نهادهای حفظ حقوق شهروندی و همچنین الزام به حفظ پروتکل های بهداشتی در شرایط حاد کرونایی در اصفهان که یکی از مهمترین اصول آن عدم برگزاری اجتماعات می باشد، انتظار می رود در تصمیم کانون وکلای دادگستری اصفهان برای برگزاری آزمون اختبار به صورت حضوری تجدیدنظر جدی صورت گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!