سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
کاهش تلفات رانندگی ارزشمند است
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
اجاره خودرو

کاهش تلفات رانندگی ارزشمند است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: کاهش تلفات رانندگی بسیار ارزشمند است که کاری کنیم تا مردم در امنیت کامل بدون اینکه دچار سانحه شوند سفر کنند و به زندگی خود برسند.

به گزارش پرشین خودرو، سردار حسین اشتری در مراسم افتتاحیه مرحله چهارم ارتقا توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا، اظهار کرد: در خصوص برگزاری این رزمایش با شکوه تشکر می کنم که به همت همکارانم در پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه برگزار شد.

وی ادامه داد: امروز افتخار نیروی انتظامی این است که در کنار خدمت، ارتقا امنیت و آرامش برای مردم و انتظام بخشی به جامعه یکی از کارهای خوبش نیز کاهش تصادفات و تلفات بوده است. این دغدغه ای است که همیشه مقام معظم رهبری داشتند که این حوادث به حداقل برسد.

وی گفت: باید بر اساس وظایف خود و تاکید مقام معظم رهبری تمام تلاشمان را برای نظم بخشی به کار گیریم. امروز این رزمایش بزرگ برای تحرک و افزایش خدمت انجام شده است و با اینکه از نظر اعتبارات در شرایط مطلوبی نیستیم خدمت به مردم اولویت ما است.

وی با اشاره به اینکه به ناوگان حمل و نقل خودرویی راهور اضافه شده است، گفت: ما تحرک و اقدامات خود را انجام دادیم. با وجود فشار ها و با تحرکات جهادی همکارانمان این اقدامات انجام شد.

 

سردار حسین اشتریوی گفت: کاهش تلفات رانندگی بسیار ارزشمند است که کاری کنیم تا مردم در امنیت کامل بدون اینکه دچار سانحه شوند سفر کنند و به زندگی خود برسند، البته بخشی از آن به عهده ما است و مردم عزیز نیز بخش مهمی از کاهش تصادفات هستند. ایمن بودن خودرو ها و زیرساخت ها در جاده ها نیز حتما موثر خواهد بود. حتی اگر دستگاه های دیگر هم کمتر توجه کنند ما باید با برنامه ریزی و حضور خود با استفاده از تجهیزات روز اقدامات مناسب را پیش ببریم.

وی گفت: موضوع هوشمند سازی پلیس نمونه بارزش در پلیس راهنمایی و رانندگی و تجهیزات آن است. امیدواریم که این روند رو به رشد و رو به جلو که موجب رضایت فرماندهی معظم کل قوا شده است ادامه دار باشد.

سردار اشتری اظهار کرد: در جاده ها به دلیل نیازی که بود باید از خودروهای غیر بومی استفاده می کردیم، گرچه خودروهای بومی خوبی هم داریم، البته با عنایت هایی که انجام شد خرید اقلام مورد نیاز ما انجام شد. امیدوارم هر روز موفق و بیشتر از گذشته در خدمت مردم باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: باید در شأن مردم خود پلیسی در تراز نیروی انتظامی داشته باشیم.

وی خطاب به پلیس های راهور ناجا اظهار کرد: ضمن اینکه شما عزیزان باید اعمال قانون کنید باید بسیار مراقب جان خود هم باشید. اگر اتفاقی برای شما بیفتد خسارت جبران ناپذیری است، به خصوص در این مقطع که بیماری کرونا وجود دارد مراقب خود باشید چرا که شما در معرض آسیب هستید. البته که حتما در میان مردم حضور داریم اما باید پیشگیری کنید.

منبع: ایسنا
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رانندگیناجا
نظر بینندگان
!
!
!