سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
رتبه اول ارزش نگهداری به تیگو 7 رسید
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
گرندکس
یک نشریه برزیلی؛

رتبه اول ارزش نگهداری به تیگو 7 رسید

مجله خودرویی کواتروداس برزیل، رتبه نخست از نظر میزان ارزش نگهداری را به خودرو تیگو 7 داد.

به گزارش پرشین خودرو، خودرو تیگو 7 یک کراس اوور جمع و جور است که توانسته در بازار پر رقابت برزیل رتبه نخست را در این سگمنت به لحاظ نرخ تعمیر و نگهداری در میان چندین کراس اوور معروف بدست بیاورد.

خودرو تیگو 7 موفق شد تا دارای کمترین میزان استهلاک 5.41- درصد شود که این درصد در مقایسه با خودروهای بنامی چون جیپ compass ، فولکس واگن تیگوان و هیوندای توسان بدست آمده است .

نشریه کواتروداس یکی از معتبرترین نشریات خودرویی در کشور برزیل می باشد که کسب این رتبه برای خودرو تیگو 7 به لحاظ نرخ تعمیر و نگهداری برجسته است و قابلیت یک محصول قوی، و اعتماد و شناخت برزیلی ها را به این خودرو نشان می دهد.

یکی از عواملی که موجب شد تا خودرو تیگو 7 در رتبه نخست این ارزیابی قرار گیرد کیفیت بالای این خودرو است چراکه این محصول با پلت فرم کاملا حرفه ای ساخته شده و در آن از فناوری های شرکت لوکس ساز و معروف بریتانیایی تندرور استفاده شده است.

تیگو 7 آزمایش های گوناگون زیست محیطی، جاده ای و 100 آزمایش تقریبی شامل دوام، قابلیت اطمینان، و آزمون های مربوط به دمای هوا، ارتفاع و ... را با موفقیت گذرانده است.

براساس این گزارش، خودرو تیگو 7 در سال 2017 در مسابقات رالی تاکلیماکان شرکت کرد و به عنوان یک خودروی تولید انبوه موفق به کسب رتبه نخست شد .

یکی دیگر از عوامل برتری خودرو تیگو 7 در این ارزیابی ، حجم بالای فروش آن در بازارهای صادراتی است.
همچنین این نرخ پائین نگهداری و هزینه ها موجب شده تا این خودرو در کشور برزیل بازار دست دوم مناسبی را داشته و تصویر مناسبی را از برند خود ارائه دهد .

در مجموع می توان گفت که خودرو تیگو 7 دارای کیفیت و قابلیت اعتماد بالا می باشد و توانسته مصرف کنندگان را راضی نگاه دارد و مشتریان بیشتری را در سرتاسر جهان به دست بیاورد .
 

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!