شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیایی با کابین فناورانه!
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اجاره خودرو

آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیایی با کابین فناورانه!

در طراحی این محصول استودیوی مشهور پینینفارینا ایتالیا نیز همکاری داشت. به همین جهت لقب کادیلاک ایتالیایی را به آلانتی داده اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران، آلانتِی نام یکی از متفاوت ترین محصولات برند کادیلاک است که در فاصله سال های 1987 تا 1993 در کلاس دونفره لوکس اسپرت (رودستر/کانورتیبل/هاردتاپ) تولید شد. در طراحی این محصول استودیوی مشهور پینینفارینا ایتالیا نیز همکاری داشت. به همین جهت لقب کادیلاک ایتالیایی را به آلانتی داده اند.

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیاییطی 7 سال حضور در خط تولید 21 هزار دستگاه از این محصول روانه بازار شد. در قسمت پیشرانه این کادیلاک میزبان نمونه های متنوعی با توجه به سال تولید بود که بصورت زیر لیست می شود:

4.1 لیتری 8 سیلندر از 1987 تا 1988- خروجی 170 اسب بخار و گشتاور 319 نیوتن متر

4.5 لیتری 8 سیلندر از 1989 تا 1992- خروجی 200 اسب بخار و گشتاور 366 نیوتن متر

4.6 لیتری نورث استار 8 سیلندر در 1993- خروجی 295 اس بخار و گشتاور 393 نیوتن متر

در قسمت جعبه دنده نیز از 1987 تا 1992 نمونه 4 سرعته اتوماتیک اف-7 مورد استفاده قرار گرفت و در سال 1993 نیز نمونه 4 سرعته اتوماتیک 4تی80.

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیاییهمانطور که در تصاویر مشاهده می شود این سواری اسپرت در مقایسه با سایر محصولات کادیلاک طراحی متفاوتی دارد؛ همه چیز در ابعاد کوچک تری ارائه شده که البته سال تولید و حضور طراح بدنه ایتالیایی نیز در شکل گیری آن کاملا موثر بوده است.

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیایی


کابین

یکی از جذاب ترین بخش های این خودرو به طراحی آینده نگر جزئیات کابین آن مربوط می شود که علاوه بر حضور چرم بسیار باکیفیت در تمامی قسمت ها باید به فناورانه هایی مانند شکل دیجیتال نشانگر آمپر، سیستم تهویه الکترونیکی اتوماتیک، 4 اسپیکر و سیستم صوتی آنالوگ، کروز کنترل، دماسنج داخلی، ای بی اس، ایربگ راننده، سیستم ضد سرقت، تنظیم برقی صندلی راننده و سرنشین، جانمایی متفاوت بخش تنظیمات کنسول رو به راننده جهت دسترسی آسان، سقف کانورتیبل برقی، و ... اشاره کرد.

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیاییوزن خالص آلانتی حدود 1650 کیلوگرم است. نمونه تمیز و کم کارد این خودرو هم اکنون حدود 20 هزار دلار قیمت دارد.

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیایی

 

 آلانتِی؛ کادیلاک ایتالیایی

 

 

 

!
!
!