سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
رونمایی از چراغهای راهنمایی نابینایان
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
گرندکس
مدیرکل بهزیستی استان تهران خبر داد:

رونمایی از چراغهای راهنمایی نابینایان

مدیرکل بهزیستی استان تهران از رونمایی از چراغهای راهنمای مناسب‌سازی شده ویژه نابینایان در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، امین شاهرخی ضمن تبریک روز جهانی معلولان اظهار کرد: امیدواریم با توجه به نیاز این افراد، دستگاه‌ها و سازمان‌ها وظایف خود را در حوزه‌های مرتبط با این افراد به نحو احسن انجام دهند.

وی تصریح کرد: با فراهم شدن شرایط و بسترهای مناسب برای حضور افراد دارای معلولیت می‌توان به این نکته اشاره کرد که آن جامعه به موفقیت‌های نسبی دست پیدا کرده است و امیدواریم بتوانیم شاهد مشارکت گروه‌های مختلف معلولان در جامعه باشیم.

مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطر نشان کرد: در این دوره از فعالیت بهزیستی، به دستور ریاست سازمان بهزیستی کشور اقدامات موثری در حوزه مناسب‌سازی و دسترس‌پذیری معلولان در سطح جامعه انجام شده است و امیدواریم این فرآیند ادامه پیدا کند.

 

نابینایانشاهرخی با اشاره به همکاری مشترک بهزیستی استان تهران با شهرداری اظهار کرد: همکاری‌های بسیار نزدیکی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه مبلمان شهری و مناسب‌سازی معابر انجام شده است و خوشبختانه این روند نسبت به سال‌های گذشته سرعت بیشتری پیدا کرده است.

وی یادآور شد: یکی دیگر از اقداماتی که طی یکی دو روز آینده به بهره‌برداری خواهد رسید رونمایی از چراغهای راهنما مناسب‌سازی شده ویژه نابینایان است که این پروژه به‌صورت پایلوت در شهر تهران و با مشارکت شهرداری تهران انجام خواهد شد؛ در آینده نیز این پروژه به صورت کلی در سایر مناطق و استان‌های کشور نیز اجرا خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!