چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
تعداد حمل روزانه خودرو به 3000 دستگاه می رسد
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
گرندکس
دعوت به همکاری ایران خودرو از شرکت های حمل خودرو؛

تعداد حمل روزانه خودرو به 3000 دستگاه می رسد

مدیرعامل شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو) گفت: تا پایان آذر ماه تعداد حمل روزانه خودروهای ایران خودرو به مرز سه هزار دستگاه خواهد رسید.

به گزارش پرشین خودرو، حسین محمدی، با اعلام این خبر از افزایش حمل ریلی و جاده ای محصولات ایران خودرو خبر داد و اظهار داشت: ایسیکو، ناوگان حمل ریلی و جاده ای خود را همسو و متناسب با افزایش تولیدات ایران خودرو، تجهیز کرده است.

وی با اعلام افزایش ظرفیت حمل ریلی و جاده‌ای گفت: در بخش حمل ریلی از ۹۰ دستگاه خودرو به ۳۰۰ دستگاه در روز رسیده ایم. در حوزه تحویل حضوری و حمل با راننده نیز از حمل روزانه ۴۰۰ دستگاه خودرو به ۷۰۰ دستگاه و همین طور در بخش حمل جاده‌ای از هزار دستگاه به هزار و ۸۰۰ دستگاه در روز رسیده ایم.

محمدی متوسط حمل خودرو توسط ایسیکو را روزانه دو هزار و ۸۰۰ دستگاه دانست و گفت: تا پایان آذر ماه تعداد حمل روزانه به مرز سه هزار دستگاه خواهد رسید.

وی با دعوت از تمامی شرکت های حمل خودرو که توانمندی تامین ناوگان حمل محصول را دارند، اظهار کرد: از ظرفیت های موجود در بخش ناوگان جاده ای شرکت های حمل خودرو برای تحقق دست کم حمل دو هزار دستگاه خودرو در روز استفاده شده است.

محمدی افزود: در تلاشیم تا با ابتکار عمل و به کارگیری تدابیر عملیاتی از جمله ایجاد پارکینگ های منطقه ای برای افزایش سرعت گردش ناوگان، خودروهای تولید شده را هرچه سریعتر به دست مشتریان برسانیم. قطعا تا پایان آذرماه، جریان حمل محصولات به شرایط مطلوب‌تری خواهد رسید.

مدیرعامل ایسیکو در خصوص ارسال قطعات از تمامی سازندگان در سطح کشور و سایت تهران به مقصد شش سایت تولیدی در شهرستان‌های تبریز، خراسان، فارس، خزر، کرمانشاه و سمنان افزود: از ابتدای سال تاکنون حدود ۹۵ هزار وسیله حمل برای این امر اختصاص یافته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵ درصد رشد داشته است. این ظرفیت متناسب با افزایش تولید و تجاری سازی خودروهای تولیدی ایران خودرو است.

یادآور می شود از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۵۰ هزاردستگاه از مبادی مختلف سایت های ایران خودرو برای مشتریان بارگیری و حمل شده است که این آمار در مدت مشابه سال قبل ۲۳۹ هزاردستگاه بوده است و البته این رقم در ماه های باقی‌مانده تا پایان سال افزایش خواهد یافت.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!