جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
کارت اعتباری سهام عدالت تا یک ماه آینده
۱۰:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
گرندکس

کارت اعتباری سهام عدالت تا یک ماه آینده

مدیر فنی سهام عدالت گفت: برای اعطای کارت اعتباری مدتی است با بانک‌ها در تعامل هستیم تا بتوانیم سرویس الکترونیکی توثیق سهام عدالت را در اختیار سهامداران قرار دهیم.

به گزارش پرشین خودرو، محمود حسنلو، در گفتگوی زنده اینستاگرامی گفت: حداکثر تا یک ماه آینده سهامداران می‌توانند با مراجعه به بانک‌های سراسر کشور کارت اعتباری سهام عدالت خود را دریافت کنند.

پس از آزادسازی سهام عدالت موضوع اعطای کارت اعتباری به سهامداران مطرح شد. ابتدا قرار بود سهامداران تا سقف ۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش سهام عدالت خود از بانک کارت اعتباری خرید دریافت کنند، به مراکز خرید بروند و موجودی آن را به صورت اعتباری خرج کنند.

 

سهام عدالتمحمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت در گفتگوی زنده اینستاگرامی گفت: برای اعطای کارت اعتباری مدتی است با بانک‌ها در تعامل هستیم تا بتوانیم سرویس الکترونیکی توثیق سهام عدالت را در اختیار سهامداران قرار دهیم.

به گفته وی، این سرویس به زودی در اختیار بانک‌ها قرار می‌گیرد و پیاده‌سازی می‌شود، حداکثر تا یک ماه آینده امکان توثیق الکترونیک برای همه بانک‌ها در سراسر کشور فراهم می‌شود و اعطای کارت اعتباری را آغاز می‌کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!