شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
ورود ۳ هزار تاکسی گازسوز به تاکسیرانی
۱۲:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
گرندکس
سرپرست سازمان تاکسیرانی مطرح کرد:

ورود ۳ هزار تاکسی گازسوز به تاکسیرانی

سرپرست سازمان تاکسیرانی درباره نوسازی تاکسی‌های شهر تهران توضیحاتی داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد روشنی سرپرست سازمان تاکسیرانی با اشاره به نوسازی ناوگان تاکسیرانی اظهار کرد: کار ما در سه محور آغاز شده که ماده 12 تبصره ماده 19 و صندوق کارآفرینی بوده این محورها هستند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی با اشاره به صندوق کارآفرینی گفت: خوشبختانه برای اولین بار پس از مدت‌ها با گذاشتن سپرده مناسب برای رانندگان تاکسی اقدامات خوبی انجام شد و حتی به دلیل شیوع کرونا تصمیم بر این شد که متقاضیان بصورت مجازی در این صندوق ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: قرار بر این شد تا پس از اعلام اسامی از سوی ما رانندگان معرفی شده بتوانند به این صندوق مراجعه کرده و سپرده های خود را دریافت کنند.

 

تاکسیروشنی درباره میزان این سپرده ها گفت: مصوب ما به عنوان وام برای این سپرده‌ها مبلغی حدود 60 تا 80 میلیون تومان است.

سرپرست سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه سمند و پژو مدل خودروهایی است که وارد ناوگان می شوند اظهار کرد: ما حدود 500 دستگاه را به صندوق معرفی می کنیم تا رانندگان بتوانند وام دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در راستای ماده 12 جلسه خوبی را در وزارت کشور برگزار کردیم اظهار کرد: در آن جلسه تصمیم‌گیری شد تا 3 هزار دستگاه خودرو سمند گازسوز ایران خودرو به ما تخصیص داده شود و امیدواریم تا پایان آذرماه به توافق های خوبی در این حوزه دست یابیم.

روشنی با اشاره به تبصره ماده 19 گفت: هفته گذشته جلسه خوبی را در وزارت کشور برگزار کردیم و تصمیمات خوبی درباره نوسازی ناوگان تاکسیرانی اخذ شد انشالله تا پایان سال اتفاقات خوبی را در حوزه نوسازی ناوگان تاکسیرانی خواهیم دید.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!