پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
نمونه اولیه اتوبوس با برند زامیاد تولید می شود
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
گرندکس
تولید پیکاپ دوکابین پادراپلاس و کامیونت سه محور در زامیاد؛

نمونه اولیه اتوبوس با برند زامیاد تولید می شود

با راه اندازی پروژه تولید اتوبوس در شرکت زامیاد، به زودی نمونه اولیه با برند زامیاد تولید خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رامین فرنیا معاون توسعه محصول شرکت زامیاد، با اعلام این خبر گفت: با همکاری حوزه های مختلف و تلاش متخصصان داخلی، پروژه تولید اتوبوس با بالاترین میزان ساخت داخل در حال انجام است که نمونه اولیه آن به زودی با برند زامیاد ساخته می شود.

وی از نگاه استراتژیك به توسعه سبد انواع خودروهای تجاری و نیز بازگشت خودروهای تجاری مسافری به خطوط تولید این شركت در آینده ای نزدیك خبر داد و اظهار داشت: با برنامه ریزی و هدف گذاری مشخص در حوزه استراتژیک محصول، در نظر داریم پیكاپ دوکابین پادرا پلاس و كامیونت سه محور را تا پایان سال 99 تولید کنیم.

 

پیکاپ دو کابین پادراپلاس، اتوبوس زامیاد


معاون توسعه محصول زامیاد اضافه كرد: محصولات دیگری نیز به عنوان پروژه در حوزه توسعه محصولات سبک و نیمه سنگین به صورت تک کابین و دوکابین (تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل) در دستور کار قرار دارد که به لحاظ پوشش دهی سلایق مشتریان و رضایتمندی رانندگان خودروهای تجاری (از نظر کیفی، امکانات و تجهیزات) می تواند سهم بازار از خودروهای زامیاد را ارتقاء دهد.

فرنیا با بیان اینکه زامیاد در افزایش داخلی سازی قطعات محصولات تولیدی نیز موفق عمل کرده است، افزود: تمرکز بر افزایش داخلی سازی و توجه به ارتقاء کیفی قطعات از جمله اقداماتی است که با بهره مندی از پتانسیل و توانمندی فنی متخصصان داخلی در زامیاد در حال انجام می باشد.

معاون توسعه محصول شرکت زامیاد با اشاره به راه اندازی خط تولید اکسل وانت و طراحی و تولید شاسی مودولاتور در بخش بهبود قوای محرکه خاطرنشان كرد: پروژه موتور M24 پلاس به منظور دستیابی ‌به سطح استاندارد آلایندگی یورو5 و قابلیت‌های جدید عملكردی را در دست اقدام داریم که تا پایان سال جاری با همكاری شركت مگاموتور این موتور نیز بر روی تمام محصولات تولیدی این شرکت نصب خواهد شد.

وی اضافه کرد: مدل توربو شارژ موتور M24 پلاس نیز در دستور کار مطالعاتی قرار دارد و در نظر داریم این مدل پیشرفته را نیز عملیاتی کنیم.

معاون توسعه محصول شرکت زامیاد همچنین به راه اندازی سیستم نظام مند برای حوزه توسعه محصول در زامیاد اشاره كرد و افزود: با همکاری معاونت طرح و برنامه این شرکت اقدامات خوبی در حوزه ایجاد یک سیستم هدفمند و فرایندمحور به منظور اجرا و تحقق پروژه های توسعه ای محصول بر اساس سیاست های گروه خودروسازی سایپا در دستور قرار گرفته است.

فرنیا در پایان خاطرنشان کرد: با اقدامات در نظر گرفته شده در حوزه توسعه محصول و ارائه محصولات جدید با کیفیت (در هر دو بخش خودروهای تجاری مسافری و باری)، میزان رضایتمندی مشتریان از تنوع در سبد محصولات زامیاد افزایش خواهد یافت و این شرکت خواهد توانست گام های موثر و مهمی در صنعت خودروی کشور بردارد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!