یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
توقیف ۲۵۰۰ خودرو در دوردورهای شبانه
۱۱:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
گرندکس
کاهش «دوردور» در شب‌های کرونایی پایتخت؛

توقیف ۲۵۰۰ خودرو در دوردورهای شبانه

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای ۸۰۰ مرحله طرح برخورد با دوردور و توقیف بیش از ۲۵۰۰ دستگاه خودروی متخلف از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی پایتخت در واکنش به انتشار تصاویری مبنی بر دعوت به دور دور در معابر و بزرگراه‌های پایتخت اظهار داشت:‌ از ابتدای سال تاکنون 800 طرح در مناطق مختلف تهران در حوزه برخورد با دور دور و مزاحمت‌های خیابانی انجام شده است.

جانشین پلیس تهران با بیان این مطلب که برخورد پلیس‌های تخصصی با دوردورکنندگان و مخلان آسایش و امنیت مردم به طور دائمی در دستور کار پلیس بوده و تعطیل‌بردار نیست، تصریح کرد: پلیس در این راستا با مزاحمت‌های خیابانی و دور دورکنندگان برخورد قاطع داشته و بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد می‌کند؛ توقیف خودروهای متخلف در هر شب موید این مطلب است.

سردار هداوند اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از 2500 دستگاه خودروی متعلق به دور دورکنندگان و مزاحمان خیابانی توسط پلیس امنیت توقیف شده و پلیس راهور نیز در بازه زمانی مذکور 30 هزار دستگاه خودرو را اعمال قانون کرده است.

 

پلیساین مقام ارشد پلیس تهران با تذکر به خانواده‌ها مبنی بر کنترل بیشتر فرزندان با تأکید بر این مطلب که توقیف خودروی دوردورکنندگان جزو برنامه‌های ثابت پلیس است، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 70 هزار تذکر لسانی در این حوزه به افراد ارائه شده است.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص آمار دور دور در تهران با توجه به ممنوعیت‌های تردد شبانه اظهار داشت: با توجه به ممنوعیت‌های تردد که از ساعت 21 تا 4 صبح اجرا می‌شود در حوزه دور دور با کاهش مواجه بوده‌ایم.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: پلیس با جدیت با افرادی که بخواهند امنیت روحی و روانی شهروندان را به مخاطره بیندازند برخورد خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!