جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
انتقال زیرزمینی مصدومان به بیمارستان‌ها
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
گرندکس
رئیس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد:

انتقال زیرزمینی مصدومان به بیمارستان‌ها

رئیس مرکز اورژانس تهران از طرحی برای انتقال زیرزمینی مصدومان و بیماران به برخی بیمارستان های پایتخت با مترو خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، پیمان صابریان در خصوص طرح انتقال مصدومان و بیماران از طریق محور های زیرزمینی و مترو گفت: این طرح در بحران های شدیدی مثل زلزله و.. می تواند بسیار به ما کمک کند. در برخی از موارد هم قصد داریم بیماری را در مدت زمان کوتاهی از یک بیمارستان به بیمارستان دیگری انتقال دهیم، در این شرایط می توانیم از محور های زیرزمینی و مترو استفاده کنیم.

وی افزود: مثل استفاده از اتوبوس آمبولانس ها که به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنیم، این طرح هم در صورت عملیاتی شدن کمک بسیاری به ما می کند.

 

آمبولانسصابریان با بیان اینکه در این طرح هم می توان از واگن های مترو استفاده کرد، هم از واگن های جدیدی که راه آهن در حال ساخت آن است گفت: یکی از اهداف ما این است که زمینه انتقال مصدومان و بیماران با مترو را فراهم کنیم، اما این طرح فعلا در حد مانور است که بتوانیم مشکلات آن را شناسایی کنیم تا پس از رفع مشکلات و موانع به صورت عملیاتی اجرایی شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا فاصله همه بیمارستان ها با ایستگاه های مترو مناسب است یا خیر؟ گفت: تعداد بیمارستان های در جوار مترو محدود است، بیمارستان هایی مثل امام خمینی، شهدای تجریش، سینا و.. فاصله مناسبی با ایستگاه های مترو دارند که با رمپ مناسبی می توان این ها را به ایستگاه های مترو نزدیک تر کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!