سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
اعلام شماره تلفن امداد خودروهای معتبر و مجاز کشور به مخابرات
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
گرندکس
از سوی دبیر انجمن شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو انجام شد؛

اعلام شماره تلفن امداد خودروهای معتبر و مجاز کشور به مخابرات

دبیر انجمن شرکت های خدمات پس از فروش خودرو، شماره تلفن شرکت های امداد خودرو مجاز کشور را به مخابرات تهران اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در نامه نگاری انجام شده از سوی عباسعلی غیاثی دبیر انجمن شرکت های خدمات پس از فروش خودرو کشور با مدیر مخابرات تهران آمده است:

متاسفانه مدت مدیدی است که برخی به اصطلاح شرکت های امدادخودرویی که نه عده و عده ای در این حوزه دارند و نه دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می باشند فقط با انجام لابی های گسترده به سوء استفاده در زمینه خدمات امداد خودرویی(فروش کارت های امداد تقلبی، تهدید و تطمیع مشتریان و ...) می پردازند.

برخی از این شرکت های متفرقه و بعضا متقلب در سامانه 118 و در ابتدای فهرست شرکت های امداد خودرویی قرار دارند و چنانچه مشتریان متقاضی خدمات امدادی/حمل خودرو، از این سامانه شماره تماس شرکت های امداد خودرویی(معتبر) را جویا شوند، اپراتورهای حاضر شماره شرکت های نامعتبر را در اختیار ایشان قرار می دهند که این امر مشتریان را در معرض خطرات جانی و مالی قرار می دهد. چراکه چنین شرکت هایی آموزش های لازم را به امدادگران خود نداده و بعضا از اقلام یدکی مستعمل به جای قطعات با کیفیت و نو استفاده می کنند.

در پایان این نامه از مدیر مخابرات منطقه تهران درخواست شده است که نسبت به حذف شماره شرکت های نامعتبر از سرلیست فهرست شرکت های امداد خودرویی اقدام شود و شرکت های امداد خودرویی معتبر به شرح ذیل جایگزین آنها شود:


1- شرکت امداد خودرو ایران 096440

2- شرکت امداد خودرو سایپا 096550

3- شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان 64026-021

4- کانون جهانگردی و اتومبیلرانی 6423-021

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!