یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
لامبورگینی SC20 ترکیب مهندسی سطح بالا و صنعت ایتالیایی است
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
گرندکس
مدیر فنی لامبورگینی:

لامبورگینی SC20 ترکیب مهندسی سطح بالا و صنعت ایتالیایی است

مدیر فنی لامبورگینی گفت: لامبورگینی SC20 ترکیبی از مهندسی سطح بالا، صنعت ایتالیایی و طراحی اسپرت و پیشرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، رگیانی، با بیان این مطلب گفت: خودرو SC20، نمونه‌ای از محصولات لامبورگینی است که پیشرانه وی ۱۲ و قطعات فیبر کربن در آن به کار رفته و یک لامبورگینی واقعی را به نمایش گذاشته‌ است.
براساس این گزارش، محصول SC20شرکت لامبورگینی از ۷۵۹ اسب بخار قدرت بهره می برد و با قابلیت دریافت مجوز تردد در سطح شهر به تولید رسیده است.

 

لامبورگینی


دومین خودروی تک ساخت لامبورگینی که توسط شاخه ریسینگ این خودروساز توسعه یافته است، SC20 نام دارد و در طراحی آن از محصولاتی همچون دیابلو وی تی رودستر، اونتادور جی، وننو رودستر و کانسپت S بهره گرفته شده تا جنبه‌های اسپرت و خلاقانه به صورت توأمان در ظاهر این محصول پدید آورده شود.

بدنه این ابرخودرو به سلیقه مشتری به رنگ سفید با تزیینات آبی رنگ نقاشی شده و درون کابین نیز به صورت سیاه و آبی تزیین شده است.

ادوات فیبرکربن نیز در بخش‌هایی از داشبورد، تودری‌ها، کنسول میانی و غربیلک فرمان مشاهده می‌شود.

 

لامبورگینی


در بخش فنی از یک پیشرانه 6.5 لیتری 12 سیلندر با قدرت 759 اسب بخار 720 نیوتن متر گشتاور به علاوه یک گیربکس آی اس جی هفت سرعته به همراه دیفرانسیل الکترونیکی مرکزی بهره می‌برد. هنوز اطلاعات دقیقی درباره عملکرد فنی خودرو لامبورگینی SC20 در اختیار عموم گذاشته نشده اما به نظر می‌رسد مشخصات این مدل با لامبورگینی SVJ تفاوت زیادی نداشته باشد.

همچنین رینگ‌های آلومینیومی برای محور جلو و انواع ۲۱ اینچی نیز برای چرخ‌های عقب در نظر گرفته شده‌ است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!