سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
خودروی جدید ایران خودرو تا دهه فجر به بازار می آید
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
گرندکس
مدیرعامل ایران‌ خودرو:

خودروی جدید ایران خودرو تا دهه فجر به بازار می آید

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: یک محصول جدید در حال ساخت است و قرار است تا دهه فجر امسال به تولید انبوه رسیده و وارد بازار شود.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر اظهار داشت: سالی یک خودروی جدید با نام و نشان ایران ‌خودرو به بازار عرضه می‌شود.

وی اضافه کرد: تولید گروه صنعتی ایران‌ خودرو در حوزه سواری از ابتدای امسال تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۸ درصد و در حوزه خودروهای سنگین ۴۱ درصد رشد داشته است.

مقیمی ادامه داد: در مجموع، ظرف روزهای آتی از کل تولید سال ۹۸ عبور خواهیم کرد؛ این بدان معناست که سه ماه فرصت داریم تا بتوانیم آن میزان رشد تولید را که در سال جهش تولید باید دنبال می‌کردیم، محقق سازیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اضافه کرد: در بحث خودروهای جدید نیز شش محصول ارتقا یافته از خودروهای موجود و یک محصول جدید داریم.

 

تعهدات معوق ایران خودرو، فرشاد مقیمی

 

تعهدات معوق ایران خودرو تا پایان سال به صفر می رسد

مقیمی با اشاره به این که در طرح جهش تولید، تولید خودرو از دو هزار به دو هزار و ٤٠٠ دستگاه در روز رسیده است، افزود: قرار است که این میزان تولید، به روزانه ٣ هزار دستگاه برسد. وی هم‌چنین به انجام تعهدات ایران‌خودرو اشاره کرد و گفت: در مجموع ١٨ هزار دستگاه تعهد معوقه داریم که این میزان تا پایان امسال به صفر می‌رسد.

مدیر عامل ایران‌خودرو به توافق پیش‌مونتاژ قطعات در کارخانه ایران‌خودرو فارس اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح، می‌توان اشتغال خوبی ایجاد کرد و هم‌چنین کاهش هزینه لجستیک را برای گروه خودروسازی به همراه دارد.

وی در پایان با اشاره به قطعاتی که در استان فارس تولید می‌شود، خاطرنشان کرد: قطعاتی که در این استان تولید می‌شود، با هماهنگی شرکت ساپکو به سایت فارس ارسال مسقیم شود و هر قطعه که توان تولید آن در استان هست، مورد بررسی ساپکو قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!