سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
ضرورت تغییر نگرش نسبت به روش های سنتی ارائه خدمات
۰۹:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
گرندکس
مدیرعامل سایپایدک مطرح کرد:

ضرورت تغییر نگرش نسبت به روش های سنتی ارائه خدمات

مدیرعامل سایپایدک گفت: حرکت سایپایدک به سمت رویکردهای نوین در ارائه خدمات و فروش قطعات یدکی، الگویی برای سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، سید محمدرضا موسوی، با بیان این مطلب و با تاكید بر ضرورت تغییر نگرش نسبت به روش های سنتی ارائه خدمات، اظهار داشت: شبکه نمایندگی های گسترده و همچنین ارائه خدمات با کیفیت، مزیت رقابتی گروه خودروسازی سایپا است و شركت سایپا یدك با شبكه خود هویت پیدا می كند.

وی در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون انجمن صنفی نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا، افزود: همراهی شبکه نمایندگی ها با سایپایدک و وجود دغدغه های مشترک برای افزایش رضایت مشتریان و کیفیت خدمات، بیانگر این است که همه ما برای هدفی مشترک تلاش می کنیم و آن، خدمت به میهن اسلامی و مردم عزیز است.

مدیرعامل سایپایدک افزود: در سال جهش تولید، مساله رضایتمندی شبکه و مشتریان بیش از پیش مورد تاکید مدیران ارشد گروه سایپا قرار گرفت که خوشبختانه نگاهی به آمارها نشان می دهد چه در زمینه تولید و چه در زمینه کیفیت خدمات، گام‌های خوبی برداشته شده است که امیدواریم همین روند در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

موسوی گفت: با در نظر گرفتن ظرفیت ها و مزیت های نسبی در شبكه نمایندگی ها و نیز توجه به اهداف و فرصت های قابل دسترس گروه خودروسازی سایپا، مشاركت نمایندگی ها در جهت بهبود فضای کسب و کار از طریق ارتقاء خدمات پس از فروش بیشتر خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک افزود: اهداف شركت سایپا یدك و شبكه نمایندگی ها در یك راستا بوده و بدون مشاركت شبكه، اهداف گروه خودرو سازی سایپا محقق نخواهد شد.

موسوی در پایان خاطرنشان كرد: درك خواسته ها و نیازهای مشتری، در فضای رقابتی کسب و کار امروز، یكی از عوامل قدرت بخشیدن به سازمان ها است و سازمان هایی كه نتوانند به این مرتبه از رفتار با مشتری دست یابند، خود به خود از چرخه رقابت حذف خواهند شد. بنابراین با همکاری و هم فکری شبکه نمایندگی‌ها تلاش می کنیم به این مهم دست پیدا کنیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!