شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
مدیرعامل سایپا: 10محصول جدید در 3سال آینده به بازار می آید
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
گرندکس
شاهین سایپا، زمستان تحویل مشتریان می شود؛

مدیرعامل سایپا: 10محصول جدید در 3سال آینده به بازار می آید

وزارت صمت افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی را از مسیر رقابتی کردن فضای صنعت خودرو هدف گذاری کرده است و سایپا، برنامه ریزی هایی برای تحقق این هدف‌گذاری در دستور كار قرار داده كه براساس آن در سه سال آینده، 10 محصول جدید به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، همزمان با بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از گروه خودروسازی سایپا، با بیان اینکه تلاش می کنیم و امیدواریم بتوانیم رضایت بیشتر مردم را جلب كنیم، افزود: خودرو شاهین که امروز مورد تائید وزیر صمت نیز قرار گرفت، در داخل کشور طراحی شده و حاصل تلاش مهندسان گروه سایپاست.

وی ادامه داد: همه اجزا و اِلِمان های خودرو شاهین در داخل کشور طراحی شده و برای كاهش ارزبری آن نیز برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل سایپا با بیان اینکه محصول جدید سایپا در زمستان امسال تحویل مشتریان خواهد شد، افزود: شاهین سایپا از لحاظ استاندارد در سطح مطلوب و بالایی قرار دارد و می تواند سه ستاره کیفی استانداردهای اروپا را دریافت کند.

سلیمانی میزان ساخت داخل خودرو شاهین در فاز نخست تولید را حدود 85 درصد اعلام کرد و گفت: این محصول 15 درصد هم ارزبری دارد كه برنامه ریزی كردیم در مدت زمانی اندک، ارزبری آن به کمترین میزان ممکن برسد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز -شنبه- از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و خط تولید محصول جدید این گروه خودروسازی بازدید به عمل آورد.

علیرضا رزم حسینی همچنین از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا در این مرکز بازدید کرد و در جریان روند تولید در این گروه خودروسازی قرار گرفت. وی در ادامه از سالن‌های بدنه سازی و مونتاژ خودرو شاهین نیز دیدن کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!