چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
قیمت خودرو در بازار کاهش یافت
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
گرندکس
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو:

قیمت خودرو در بازار کاهش یافت

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل گفت: با افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان، قیمت ها در بازار کاهش پیدا کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار چند روزی است که روند آرامی را پشت سر می‌گذارد. بعد از صحبت‌های رئیس شورای رقابت جو روانی منفی در بازار خودرو ایجاد شد، اما اثر آن تنها 2 روز در بازار حاکم بود و در آن برهه از زمان شاهد افزایش 10 میلیونی قیمت خودرو بودیم.

 

خودرورئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل ادامه داد:در حال حاضر آرامش به بازار خودرو برگشته و قیمت‌ها همانند قبل از صحبت‌های رئیس شورای رقابت شده است. به طوری که در حال حاضر پژو پارس با قیمت 207 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2، 181 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5، 243 میلیون تومان، سمند ال ایکس 180 میلیون تومان، پراید 111، 112 میلیون تومان، تیبا 2، 124 میلیون تومان، کوییک دنده 142 میلیون تومان معامله شده است.

وی در خصوص پیش بینی قیمت خودرو تا پایان سال، تشریح کرد: با توجه به اینکه نوسانات ارزی کاهش یافته است، قیمت خودرو تا پایان سال افزایش نخواهد یافت. این نوسانات تا پایان سال جزئی است.

او گفت: از طرفی خودروسازان محصولات خود را به بازار عرضه کرده اند و این عرضه باعث کاهش قیمت خودرو در بازار شده است. هر 2 خودروساز معوقات خودرو را تحویل داده اند و این روند اثرات بسیار مثبتی در بازار خودرو گذاشته است. عرضه هر چقدر بیشتر شود، قیمت خودرو روند نزولی خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!