چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
 مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها ۷ روز شد
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
گرندکس
/گزارش خبری/

مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها ۷ روز شد

عوارض آزادراهی باید حداکثر یک هفته پس از تردد پرداخت شود و در غیر این صورت، پلیس راهنمایی و رانندگی پس از ارسال پیامک اخطار، این خودرو‌ها را جریمه خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، عباس اربابی افزود: پیشتر مهلت پرداخت عوارض آزادراهی 48 ساعت بود که بخاطر مشکلات ناشی از تسویه و درخواست مردم، این مهلت به یک هفته افزایش یافته است و مردم می‌توانند از طریق نرم افزار‌های موبایلی متعدد و پایگاه اینترنتی آنی رو عوارض خود را پرداخت کنند ضمن اینکه برچسب عوارض الکترونیکی بانک مسکن هم همچنان برای پرداخت عوارض آزادراهی معتبر است.

 

عوارضیوی با اشاره به اینکه ممکن است تلفن مالک برخی خودرو‌ها بخاطر خرید و فروش وکالتی با تلفن همراه مالک کنونی متفاوت باشد به مالکان این خودرو‌ها توصیه کرد برای اینکه مشمول جریمه بدون اطلاع قبلی نشوند در سریعترین زمان ممکن عملیات نقل و انتقال خودرو و ثبت مشخصات مالک جدید را انجام دهند.

وی افزود: اگر راننده‌ای جریمه‌ای شده باشد که خود را مشمول آن نداند می‌تواند از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی آنی رو (www.aaniro.com) و یا تماس با تلفن‌های 1531 و 63468531 یا مرکز پیامک 100001531 موضوع را با کارشناسان مجری طرح عوارض الکترونیکی خودرو درمیان گذارد تا مشکل بررسی شود چراکه ممکن است این امر بخاطر اشتباه در پلاک خوانی یا مشکلات دیگر باشد و موضوع بلافاصله اصلاح خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!