چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
مرگ قطعی خودروساز استرالیایی!
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
گرندکس

مرگ قطعی خودروساز استرالیایی!

مدت‌ها پیش مدیران جنرال موتورز شوک بزرگی به بازار خودروی استرالیا دادند و اعلام کردند که تصمیم دارند به فعالیت برند هولدن پایان دهند. حالا موعد آن فرا رسیده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از دنیای اقتصاد، سه سال پس از تعطیلی کارخانه‌های هولدن در استرالیا و فروش بسیار ضعیف این برند، هولدن و جنرال موتورز در بیانیه‌ای مشترک که در فوریه ۲۰۲۰ منتشر شد از تصمیم خود برای تعطیلی کامل این برند در آخرین روز‌های سال ۲۰۲۰ خبر دادند. بیش از نیمی از شبکه فروش فعلی هولدن یا تعطیل شده یا برند‌های دیگر را جایگزین کرده است.

 

هولدنالبته برخی هم همچنان خدمات تعمیر و فروش قطعات را بر عهده دارند.از تمامی نمایندگی‌ها خواسته شده تعداد خودرو‌های مانده در پارکینگ‌ها را اعلام کنند تا در مورد آنها تصمیم‌گیری شود. مهم ترین تصمیم که شاید خیلی از استرالیایی‌ها را ناراحت کرد اعلام خبر رسمی تعطیلی هولدن در آخرین روز سال میلادی گذشته بود.

هولدن در دهه 20 و حدود 80 سال قبل کارش را با مونتاژ خودرو‌های شورولت، کادیلاک و بیوک که قطعات شان وارد می‌شد آغاز کرد و پس از جنگ جهانی دوم نخستین خودروساز استرالیایی نام گرفت. استرالیا یکی از بازارهای جذاب خودرو به شمار می‌رود که طی سال گذشته میلادی با انبوهی از فراخوان‌ها مواجه شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!