سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
بیش از ۷۰ درصد ناوگان حمل و نقل کشور فرسوده است
۰۸:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
گرندکس
معاون عمرانی وزیر کشور:

بیش از ۷۰ درصد ناوگان حمل و نقل کشور فرسوده است

رئیس سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری‌ های کشور گفت: بیش از ۷۰ درصد ناوگان حمل و نقل کشور فرسوده است.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی جمالی نژاد، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به آلودگی هوا، نوسازی ناوگان حمل و نقل یک ضرورت است که نباید از آن غافل شد، لذا امیدواریم مجموعه سایپا در کوتاه مدت بتواند اتوبوس های مورد نیاز را وارد زنجیره حمل و نقل عمومی کند.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور تصریح کرد: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با کمک خودروسازی سایپا امکان پذیر است چرا که این مجموعه بسیار قوی و توانمند است.

وی امضای قرارداد تامین یک هزار دستگاه اتوبوس با گروه خودروسازی سایپا با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری را به دلیل اینکه می توان نیاز کشور را از طریق تولیدات داخلی تامین کرد، باعث غرور و افتخار دانست.
 

معاون وزیر کشور

 

جمالی نژاد با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا یک مجموعه دلسوز و پویا است که می تواند نیاز حمل و نقل کشور را به خوبی و در موعد مقرر تامین کند، تصریح کرد: از سال گذشته که قیمت بنزین اصلاح شد، خیلی از مردم به سمت حمل و نقل عمومی روی آوردند، بدین جهت نوسازی و بازسازی ناوگان عمومی در دستور کار قرار گرفت تا ضمن تامین رضایت مردم، بتوان سطح کیفی خدمات را ارتقاء داد.

معاون وزیر کشور، با اشاره به اینکه دولت بودجه مناسبی را برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته است، خاطرنشان کرد: وقتی خودروسازی توانمندی مانند سایپا در کشور وجود دارد ما نباید ناوگان فرسوده داشته باشیم لذا برای جبران کم کاری گذشته باید بیش از گذشته سطح همکاری‌های خود را با گروه خودروسازی سایپا افزایش دهیم.

یادآور می شود که در اواخر هفته گذشته، تفاهم نامه تامین یک هزار دستگاه اتوبوس درون شهری بین اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و گروه خودروسازی سایپا امضاء شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!