سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
عراق، مقصد تریلی حامل ام جی ۳۶۰ بود
۰۸:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
گرندکس
آذویکو شفاف سازی کرد:

عراق، مقصد تریلی حامل ام جی ۳۶۰ بود

شركت آذویكو نسبت به انتشار ویدیوهایی در رسانه های اجتماعی کشور که تریلی حامل هشت دستگاه ام جی ۳۶۰ را به تصویر می کشد، شفاف سازی كرد.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به اهمیت موضوع و با هدف شفاف سازی افکار عمومی، شرکت آذویکو به بررسی ویدیوهای منتشر شده پرداخت و در این بررسی مشخص شد كه خودروهای مورد اشاره، هشت دستگاه خودروی تولیدی شرکت سایک موتور چین بوده و مقصد آن ها، كشور عراق است که از طریق بندر لنگه وارد کشور شده و پس از بارگیری و عبور از چند شهر ایران به مرز عراق خواهد رسید و از کشور ایران تحت عنوان عبور ترانزیتی استفاده می شود.

شرکت آذویکو ضمن انتشار بارنامه های مربوط به خودروهای مذکور به شماره ۹۹۵۶۰۱۲۱۱۷ صادره از بندر لنگه اعلام کرد: شماره گذاری شاسی خودروهای تولیدی در سراسر دنیا از الگوی استاندارد WMI تبعیت می کند و هر شرکت خودروسازی دارای سه حرف اختصاصی خود در این الگو می باشد و در بارنامه تریلی حامل خودروهای ام جی ، سه حرف مندرج در شماره شاسی خودروهای حمل شده LSJ و متعلق به شرکت سایک موتور چین است در حالی که شماره شاسی خودروهای شرکت آذویکو با حروف اختصاصی NB6 شروع می شوند.

از سوی دیگر ، کارکتر هفتم در شماره شاسی این خودروها حرف E است که نشان دهنده این است که این خودروها اتوماتیک معمولی هستند در حالی که خودروهای آذویکو توربو هستند.

همچنین حرف G مندرج در شماره شاسی نشان دهنده سایت تولیدی خودروها است که نانجینگ چین است.
با توجه به موارد ذکر شده واضح و مبرهن است که این خودروها ترانزیتی بوده و ربطی به شرکت صنعت خودرو آذربایجان ندارند و این موضوع از طریق گمرک قابل پیگیری می باشد.

تولید خودروهای ام جی ۳۶۰ همزمان با تحریم صنعت خودروسازی کشورمان توسط آمریکا و تعلیق همکاری سایک موتور با آذویکو و توقف ارسال قطعات توسط شرکت سایک موتور به ایران متوقف شده است و خطوط تولید کارخانه آذویکو در حال حاضر در حال تولید خودروهای جدید لوکسژن می باشد که به زودی به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

 

تریلی حامل ام جی 360

 

تریلی حامل ام جی 360

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
امیر
vote
۱
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
بابا خواهشا به این ن و دارودسته اش بگید دروغ شاخ دار نگند ببخشید مردم رو چی فرض کردن این کار توهین آشکار به شعور مردمه
سعید
vote
۱
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
تو رو به خدا با حواله دارها رو راست باشید داره سال میشه مارو الاف خودتون کردید
بابک
vote
۰
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
چطور شده که سایک نمیتونه قطعات MG از عراق بیاره ولی اجازه دارن که خود خودرو MG از ایران به عراق ببرن اونم از قم!!... بردن زیارت؟... اگه میشه خود خودرو از ایران ترانزیت کرد پس چرا برا خریدارها مستقیم وارد نمیکنن؟ 2000 تا خودرو واسه خریداری که 3 سال دربدره به صنعت خودروی ضربه نمیزنه! آقایان میخوان از این آب گل آلود جیبشون پر کنن! ...لوکسژن، 900 میلیون ارزش نداره بخوان به خریداران قالب کنن!!... لطفا کسی اگه میدونه کانال معترضین اطلاع رسانی کنه
بهروز
vote
۰
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
آخه ماشین عراق توی قم چیکار میکنه نفت کش های عراقی از کرمانشاه میان میرن اهواز تازه دو ساله سایک ام جی تولید نمیکنه
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
اینها همه متعلق به ح.ن از صنعت خورو آذربایجان می باشد. به خاطر دادگاه تجدید نظر تبریز داره ماس مالی میکنه
پرهام
vote
۵
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
واقعا از رسانه هاانتظارمیرود اول به خب شفاف سازی کنن بعدرسانه ای کنند...فقط یک کلام مگه راه بندرلنگه به عراق از قم رد میشه.....خخخخخخخ چقدرکلاهبرداری تو این مملکت راحت شده
شهرام
vote
۵
vote
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
اولا سایک بیش از یک سال هست ام جی 360 تولید نمی کند دوما بارنامه دانگ فنگ زده نه سایک سوما برای ارسال به عراق نیاز نیس بیاد ایران و خودشون بندر دارن چهارما برای ارسال به عراق چرا اومده قم آیا برای زیارت آمده اند پنجما آدویکو چطور به اسناد یک شرکت دیگر دست پیدا کرده ششما اینا .... و هر کاری ........... میتونن انجام بدن
!
!
!