جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
زمان تحویل خودروی رانندگان تاکسی
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور اعلام کرد:

زمان تحویل خودروی رانندگان تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور درباره زمان مشخص شده برای تحویل خودروی رانندگان تاکسی که وجه خود را پرداخت کرده‌اند، توضیحاتی داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرتضی ضامنی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی چه اقداماتی انجام شده و چه برنامه‌هایی مدنظر قرار گرفته است اظهار کرد: نوسازی ناوگان تاکسیرانی از سال 95 آغاز شده است و تا کنون حدود 73 هزار خودرو نوسازی شده‌اند.

ضامنی با اشاره به مشکلاتی که هم اکنون در حوزه نوسازی ناوگان تاکسیرانی وجود دارد گفت: متاسفانه طی سال‌های اخیر با افزایش بی رویه قیمت خودرو مواجه شدیم و این افزایش 150 درصدی قیمت خودرو یکی از مشکلات ما بوده است همچنین در سنوات گذشته یک بار، افزایش قیمت خودرو در سال رخ می‌داد، اما اکنون هر سه ماه یکبار با افزایش قیمت مواجه هستیم.

رئیس سازمان تاکسیرانی کشوری در پاسخ به این سوال که از ابتدای سال تاکنون چه تعداد دستگاه خودرو نوسازی شده اند اظهار کرد: از ابتدای سال حدود 4 هزار و 935 دستگاه خودرو نوسازی و به متقاضیان تحویل داده شده است.

 

تاکسیوی ادامه داد: در حال حاضر 2100 نفر از متقاضیان فرایند ثبت نام خود را انجام داده اند و تکمیل وجه خود را نسبت به شرکت خودروساز به اتمام رساندند و منتظر هستیم تا ماه آینده خودرو این افراد به آن‌ها تحویل داده شود و امیدواریم تا پایان سال در مجموع به عدد 10 هزار خودرو ناوگان نوسازی شده برسیم.

رئیس سازمان تاکسیرانی کشوری در پاسخ به اینکه برای نوسازی ناوگان تاکسی‌ها چه بازو‌های کمکی در اختیار رانندگان قرار گرفته است گفت: برخی از شهرداری‌ها مانند شهرداری تهران، اصفهان و مشهد برای رانندگان تسهیلاتی در نظر گرفته‌اند، البته تعدادی تسهیلات محدود در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد، اما شهرداری باید به عنوان نهادی که مدیریت حمل و نقل شهری را بر عهده دارد در این موضوع ورود پیدا کند تا تعداد تسهیلات پرداختی افزایش یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!