شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
کاهش قیمت خودرو به نوسانات نرخ ارز بستگی دارد
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
اجاره خودرو
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران:

کاهش قیمت خودرو به نوسانات نرخ ارز بستگی دارد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران اظهار داشت: با توجه به روند کاهشی قیمت ارز، تا پایان سال افزایش قیمت در حوزه خودرو نخواهیم داشت؛ اما احتمال کاهش قیمت بیشتر است ولی همچنان به نوسانات قیمت ارز بستگی دارد.

به گزارش پرشین خودرو، سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران گفت: اگرنرخ ارزبه کانال 23 هزار تومان برسد، 7 تا 8 درصدقیمت خودرو نیز کاهش خواهد یافت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه دارانو فروشندگان خودرو در مورد آخرین وضعیت بازار خودرواظهار کرد: بازار خودرو نسبت به گذشته آرامش بیشتری دارد و قیمت ها نسبت به هفته قبل با شیب کمی رو به کاهش است. بازار 33 درصد کاهشی که آبان ماه اتفاق افتاد را حفظ کرده است. در ماه های اخیر پنج درصد نوسان داشته اما دوباره به قیمت خود بازگشته است.

وی افزود: با توجه به روند کاهشی قیمت ارز، تا پایان سال افزایش قیمت در حوزه خودرو نخواهیم داشت؛ اما احتمال کاهش قیمت بیشتر است؛ ولی همچنان به نوسانات قیمت ارزبستگی دارد. اگر نرخ ارز به کانال 23 هزار تومان برسد، 7 تا 8 درصد قیمت خودرو نیز کاهش خواهد یافت.

 

بازار خودرورئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران تصریح کرد: بازگشت قیمت ها به سایت های اینترنتی تاثیری در قیمت خودرو نخواهد داشت. چراکه تقاضای کاذب در بازار خودرو فروکش کرده و خریداران بیشتر مصرف کنندگان واقعی هستند. زمانی واسطه ها وارد بازار می شوند که نرخ ارز نوسان داشته باشد؛ بنابراین با توجه به آرامش بازارسرمایه مشکلی پیش نخواهد آمد. خریدار هم چشم بسته خرید نمی کند، از جایی خرید می کند که قیمت مناسبی داشته باشد و اگر قیمت بالایی در سایت ها قرار دهند خریدار آن را نمی خرد.

وی خاطرنشان کرد: سوداگری دلالان در سایت های اینترنتی مربوط به زمانی بود که قیمت ارز و تقاضای کاذب در بازار وجود داشت. الان با توجه به آرامش بازار نمی توانند تأثیر خاصی بگذارند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!