یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
کمپین طراحی مدیران خودرو؛ راهی برای کشف استعدادهای جوان
۱۶:۲۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

کمپین طراحی مدیران خودرو؛ راهی برای کشف استعدادهای جوان

شرکت مدیران خودرو از ماه گذشته در اقدامی جالب، جزئیات مسابقه طراحی خودرو را در قالب کمپینی اعلام کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، در مسابقه طراحی خودرو میدران خودرو از همه افراد علاقمند و دارای استعداد و تفکر طراحی خودرو دعوت به عمل آمد تا خودروی خود را به تصویر کشیده و برای این شرکت ارسال نمایند.

این گونه مسابقات در نوع خود می تواند بسیار مفید و سودمند باشد.

هدف شرکت مدیران خودرو از اجرای این پروژه شناسایی استعدادهای جوان طراحی خودرو است.

طراحی خودرو در کشورهای صاحب صنعت از اهمیت فوق العاده و استراتژیک برخوردار است اما متاسفانه در کشور ما به علت وضعیت صنعت خودرو کشور که عملا مونتاژکار است و یا اگر محصولی طراحی شود اصولا تغییری تا چند ده سال صورت نمی گیرد و به جز موارد محدود طراحی که بعضا با مشارکت مشاوران خارجی بود شاید استفاده از توان و استعدادهای کشور انگشت شمار بوده است.

 

مدیران خودرودر ایران ما طراحان بزرگی داریم که هم اکنون در شرکتهای بزرگی چون مرسدس بنز، بی ام و، لینکلن و.... مشغول به کارند و همچنین طراحان و استعدادهای بزرگی نیز در داخل کشور داریم که متاسفانه تا کنون از توانایی آنها استفاده نشده است.

در اجرای این کمپین شرکت مدیران خودرو از راهنمایی های جناب آقای علیرضا محمد زاده از طراحان و کارشناسان به نام در این زمینه که دارای سوابق و تجارب ارزنده ای نیز هستند استفاده شده است.

همچنین در ترکیب تیم داوری نهایی نیز در کنار تیم تحقیق و توسعه وابسته به شرکت مدیران خودرو برخی از طراحان برجسته ایرانی با سابقه ارزنده و درخشان در خودروسازی های معتبر نیز حضور خواهند داشت.

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین سازنده خودرو در بخش خصوصی کشور همواره در تلاش بوده تا خودروهایی زیبا و با طراحی به روز را به جامعه مصرف ایرانی معرفی نماید و از این روی بر طبق روال خود از استعدادهای طراحی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های توسعه صنعت خودرو حمایت می کند تا با انجام این مسابقه کمک به کشف استعدادهای ناشناخته و ایجاد انگیزه در جوانان علاقمند نماید تا مسیر درستی را در جهت پرورش و رشد علایق و استعدادهای خود به کار گیرند.

این مسابقه از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا اواخر دی ماه ادامه می یابد و علاقمندان طراحی خودرو می توانند با شرکت در این مسابقه هم از جوایز ارزشمند آن استفاده نمایند و راه درست و علمی را برای ارتقاء توانمندی خود برای شکل دادن به آینده ای درخشان بیابند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!