سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
read main data
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
هوای تهران، امروز و فردا ناسالم است
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

هوای تهران، امروز و فردا ناسالم است

شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام کرد: کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق ‌پرتردد ‌پایتخت برای امروز و فردا ( پنج و شش بهمن ماه) دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، براساس پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوا در صبحگاه امروز ( پنج بهمن ماه) کیفیت هوای شهر تهران در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته که ناشی از افزایش ترافیک و عدم وزش باد مؤثر است.

طی روز با حاکمیت جو پایدار و آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نخواهد شد و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با تداوم این شرایط جوی و افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت نیز پیش‌بینی می‌شود در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (شش بهمن ماه) با افزایش تردد خودروها و انباشت آلاینده‌ها از شب گذشته، انتظار می‌رود غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افزایش پیدا کند و در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

استمرار پایداری و سکون جو طی روز بر میزان آلاینده‌ها خواهد افزود و کیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با حاکمیت این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۶ بهمن ماه) و افزایش تردد خودروها برقراری وضعیت ناسالم به‌ویژه برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت در 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 74 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 89 است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هوای تهران
نظر بینندگان
!
!
!