سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
ام وی ام 315 پلاس خودروی مورد پسند خانم ها!
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ام وی ام 315 پلاس خودروی مورد پسند خانم ها!

خودروی ام وی ام 315 پلاس با توجه به ابعاد مناسب و طراحی زیبا و بهینه گزینه ایده آلی برای استفاده شهری به ویژه برای خانم ها است.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به سایز خودرو و مجهز بودن این خودرو به دوربین و سنسور عقب پارک کردن و پیدا کردن جای پارک به راحتی برای خانم ها امکان پذیر خواهد بود.

ظرافت طراحی این خودرو به مراتب از رقبای پا به سن گذاشته اش زیبا تر و جذاب تر به نظر میرسد.

گیربکس این خودرو از نوع چهار سرعته اتوماتیک میباشد که در ترافیک های سنگین و رانندگی های شهری راحتی و لذت بیشتری را به مراه خواهد داشت.

 

ام وی امامکانات استفاده شده در مدل جدید 315 نسبت به سایر رقبا به روز تر و کاربردی تر است که می توان به مواردی نظیر فرمان برقی، فرمان با طراحی جدید، کروز کنترل، سیستم پایش فشار باد لاستیکها، چراغ اتوماتیک، سامانه کنترل پایداری خودرو موسوم به ESP، طراحی کاملا جدید فضای داخل، تریم دو رنگ، صندلی با طراحی جدید، دوربین و سنسور عقب، و سانروف اشاره کرد.

با یک ارزیابی و مقایسه این هاچبک شهری با سایر رقبا می توان متوجه شد که این خودرو گزینه جذابی در این بازه قیمتی است که بخصوص خانم ها هم در بحث طراحی و هم در بحث امکانات علاقه مند به این خودرو می شوند.

یکی از معایب هاچبک ها حجم و فضای کم صندوق عقب آنها میباشد که جالب است بدانید حجم صندوق عقب 315 پلاس 450 لیتر است که با تا کردن صندلی های ردیف عقب این حجم به 1450 لیتر میرسد که نسبت به رقبایی نظیر پژو207 و هیوندای آی 20 از فضای بار بزرگی بهره مند خواهند بود که در نتیجه خرید های شهری را برای صاحبان این خودرو به ویژه خانم ها راحت تر می نماید.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!