دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
 تسلا مدل S با نمایی فضایی به روز شد + تصاویر
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تسلا مدل S با نمایی فضایی به روز شد + تصاویر

تسلا پس از سال‌ها حضور در بازار، اکنون مدل s را به روزرسانی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، تسلا پس از سال‌ها که اقدام به تولید خودروهای الکتریکی کرد، سرانجام نسخه به روز شده مدل S خود را معرفی کرد. تسلا در گزارشی که از درآمد سالیانه Q۴ منتشر می‌کند، نشان داد که مدل S با به روز رسانی‌هایی جدید به زودی عرضه می‌شود و تولید آن چند هفته است که آغاز شده است.

از بین چند عکس منتشر شده از تسلا، فضای داخلی بیشترین تغییر را داشته است. Gone یک صفحه نمایش عمودی به شکل تبلت است که در مدل‌های فعلی S و X یافت می‌شود و اکنون جایگزین آن یک صفحه نمایش عمودی ۱۷.۰ اینچی می‌شود که تقریباً مشابه آنچه در مدل ۳ و Y وجود دارد.

 

تسلااین شرکت می‌گوید در این صفحه نمایش جدید، وضوح بسیار بهبود یافته است و تا ۲۲۰۰x۱۳۰۰ مگابیت پیکسل و با رنگ‌های روشن‌تر خواهد بود. تسلا در مدل های جدید، S و X مطابق تصویر، صفحه نمایش دیجیتال ۱۲.۳ اینچی خود را حفظ می‌کند.

عملکرد تسلا مدل اس با تجدیدنظر این خودروساز برقی حالا سریع‌تر از همیشه شده و زمان سرعت‌گیری صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت آن به ۲/۳ ثانیه کاهش یافته است. این خودروی الکتریکی قبلا قادر بود در مدت زمان ۲/۵ ثانیه به چنین سرعتی برسد.

 

تسلااین شرکت آینده نگر با داشتن یک فرمان خاص به نظر می‌رسد که می‌تواند به مریخ پرواز کند، این تغییرات باعث شده اوضاع را کمی عجیب کند. این فرمان جدید یادآور همان سبک فرمانی است که در کانسپت جدید رودستر مشاهده شد. یک داشبورد تجدید نظر شده در این مدل تسلا نیز وجود دارد، که بسیار مستحکم تر است و سیستم تهویه هوا را که برای اولین بار در مدل ۳ گنجانده شده است، تصویب می‌کند.

صندلی عقب اکنون مجهز به یک تقویت کننده جدید در دو سمت چپ و راست و همچنین یک نمایشگر اضافی برای مسافران در پایین کنسول مرکزی جاگذاری شده است. تغییرات داخلی باعث زیبایی بیشتر خودرو می‌شود، که سالهاست شاهد بروزرسانی عمده‌ای نیستیم. در نمای بیرونی، بیشتر تغییرات مربوط به سپر و چرخ هاست.کل این تغییرات باعث شده این خودرو اسپرت‌تر از قبل به نظر ‌برسد.

 

تسلادلیل افزایش شتاب تسلا مدل S به لطف حالت «چیتا» است که چند هفته قبل با به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی معرفی و عرضه شد. این حالت سیستم تعلیق تطبیقی خودروی الکتریکی را تنظیم کرده و با کاهش ارتفاع بخش جلویی تعلیق و بهبود استهلاک کمک‌فنر در هنگام فشار دادن پدال ترمز توسط پای چپ و فشار دادن هم‌زمان روی پدال گاز با پای راست، حالت «شروع به حرکت» را فعال می‌کند. البته بهبود عملکرد تسلا مدل اس صرفاً نتیجه‌ اصلاح سیستم تعلیق نیست که باعث شده تا سدان برقی تسلا سریع‌تر از همیشه باشد.

این خودرو همچنین از پکیج باتری بزرگتری نسبت به باتری ۱۰۰ کیلووات ساعت فعلی استفاده خواهد کرد و همچنین شامل ترفند‌های آیرودینامیکی نیز خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!