یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۴ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
 چراغ سبز استانداری به افزایش نرخ طرح ترافیک
۱۱:۴۴ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
اجاره خودرو

چراغ سبز استانداری به افزایش نرخ طرح ترافیک

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران درباره افزایش نرخ عوارض شهرداری و طرح ترافیک، توضیحاتی داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران درباره افزایش نرخ عوارض شهرداری و طرح ترافیک، اظهار کرد: من از افزایش نرخ عوارض شهرداری و طرح ترافیک دفاع میکنم، چراکه شهرداری‌ها عوارضی که می‌گیرند، قاعدتا درصدی از نرخ ساختمان باید باشد.

وی ادامه داد: قیمت ساختمان‌ها به دلایل مختلفی که اصلا مورد تایید ما نیست متاسفانه رشد چشم گیری داشته است و طبیعی است که سهم شهرداری هم برای ارائه خدمات بهتر باید مطابق همان باشد، اما نرخ‌هایی که خیلی افزایش پیدا کرده اند را کنترل می‌کنیم و در راستای حمایت از شهروندان نرخ عوارض را کنترل خواهیم کرد. نرخ عوارض که به تایید شورا‌ها رسیده باید در نهایت به تایید کمیته انطباق در فرمانداری و استانداری برسد.

 

طرح ترافیکچراغعلی گفت: با افزایش منطقی عوارض ساخت و ساز‌ها موافقیم، چون سهمی که شهرداری می‌گیرد برای ارائه خدمات به مردم است. ما نمی‌توانیم به شهرداری‌ها بگوییم براساس ضوابط چند سال گذشته عوارض دریافت کنید، اما خدمات را به نرخ امروز به مردم ارائه کنید.

وی افزود: خدمات اعم از زباله، شستشوی معابر و سایر موضوع‌هاست که بیش از 70 وظیفه را شامل می‌شود. افزایش قیمت طرح ترافیک چارچوب و مشخصات خود را دارد که از مسیر قانونی طی می‌شود و در آن نیز نقطه نظر‌های ما در نظر گرفته می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!