یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
صرفه جویی سالانه 5 میلیون یورویی با تولید ECU
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
اجاره خودرو
در مراسم رونمایی از خط تولید کامپیوتر خودرو عنوان شد:

صرفه جویی سالانه 5 میلیون یورویی با تولید ECU

مدیر عامل شرکت سازه پویش از صرفه جویی پنج میلیون یورویی در سال با افتتاح خط تولید ECU( کامپیوتر خودرو ) در این شرکت خبر داد و گفت: این قطعه در واقع مغز خودرو و سیستم قوای محرکه محسوب می شود و عملکرد درست این قطعه لازمه دستیابی به حداقل آلایندگی، حداقل مصرف سوخت و دستیابی به حداکثر قدرت و شتاب خودرو است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، میرغلامرضا مرتضوی، در مراسم رونمایی از خط تولید کامپیوتر (ECU) خودرو که با حضور وزیر صمت برگزار شد، اظهار داشت: سازه پویش تنها تولید کننده ECU و سیستم EMS نیست و بلکه توانسته به دانش سخت افزار و نرم افزار و کالیبراسیون و ساخت قطعات کامپیوتر خودرو (ECU) دست یابد.

وی با بیان اینکه ECU نقش اساسی در ایمنی خودرو و نیز حفاظت از قطعات موتور در مقابل خرابی‌ها و آسیب‌های گوناگون دارد، تصریح کرد: خط تولیدی که امروز افتتاح شد تنها نشان دهنده بخشی از تلاش ها و فعالیت های پرسنل شرکت دانش بنیان سازه پویش است.

مرتضوی تاکید کرد: این شرکت که در سال 96 برای نخستین بار از شرکت آلمانی "بوش" به عنوان همکار خود اجازه یافته بود که کالیبراسیون سیستم EMS خودرو را انجام دهد و این مساله دریچه ای شد برای ورود سازه پویش به حوزه طراحی سخت افزار و آشنایی با علمکردهای نرم افزاری شد.

مدیر گروه برق گروه قطعات خودرو عظام و مدیرعامل سازه پویش خاطرنشان کرد: گام بعدی شرکت با توجه به تحریم‌ها با سرعت بیشتری اتفاق افتاد و شرکت دانش بنیان سازه پویش موفق به توانایی طراحی، تولید و صحه‌گذاری کامل سیستم EMS دست یافت.

 

تولید ECU

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!