جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
پروژه مسکونی «آتام» افتتاح شد + جزئیات
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
اجاره خودرو
گام بزرگ آمیکو در جهت افزایش رفاه کارکنان؛

پروژه مسکونی «آتام» افتتاح شد + جزئیات

شرکت ارس خودرو دیزل ( آمیکو) که از تولید کنندگان خودروهای تجاری بخش خصوصی در کشور به شمار می رود، همزمان با فرارسیدن دومین سالگرد درگذشت موسس این شرکت، 240 واحد مسکونی واقع در جلفا را به کارکنان خود تحویل داد.

به گزارش پرشین خودرو، آمنه رمضانیان مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان آمیکو گفت: استاد تقی تقی زاده اصل موسس شرکت آمیکو عقیده داشتند (( نیروی انسانی بزرگ ترین سرمایه )) برای یک سازمان به حساب می آید و به همین دلیل آسایش کارکنان سازمان برای ایشان اهمیت بسیاری داشت.

 

آمنه رضائیانوی ادامه داد: با توجه به همین نگاه در سال 93 زمینی به مساحت بیش از 16 هزار و 600 متر مربع از منطقه آزاد ارس خریداری و طبق دستور استاد تقی زاده مقرر شد طبق تعریفی، از سود سیستم فروش منابع مالی به پروژه ساخت واحدهای مسکونی مخصوص کارکنان شرکت آمیكو اختصاص یابد.

مدیرعامل تعاونی کارکنان آمیکو افزود: پروژه 240 واحدی ((آتام)) در برج های 10 طبقه و با صرف هزینه بیش از 40 میلیارد تومان در منطقه جلفا احداث و تنها حدود 15 درصد از آورده نقدی کل هزینه پروژه از کارکنان ارس خودرو دیزل دریافت شده است.

 

آمیکورمضانیان ضمن اشاره به کیفیت متریال به کار رفته در این پروژه تصریح کرد: استاد تقی زاده همواره بر کیفیت در محصولات ارس خودرو دیزل تاکید داشتند و به همین دلیل در ساخت این واحد های مسکونی نیز از بهترین متریال ممکن استفاده شده است.

 

آمیکواو همچنین در پایان گفت: هر چند به دلیل مشکلات اقتصادی کشور در سال های گذشته که چالش های بسیاری را برای حوزه تولید به وجود آورد روند رو به جلو پروژه با نوسان هایی همراه بود، اما حمایت خانواده تقی زاده و اعضاء هیئت مدیره تعاونی كاركنان آمیکو کمک کرد این پروژه هم زمان با دومین سالگرد درگذشت استاد تقی زاده به پایان برسد که بنده به نمایندگی از کارکنان آمیکو از این عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم این عمل نیك الگویی برای دیگر كارآفرینان كشور باشد. ضمن این كه از خداوند متعال برای روح استاد تقی زاده آرامش می طلبم.

گفتنی است، در آینده نزدیک احداث فاز دوم پروژه ((آتام)) که شامل ایجاد فضای سبز اختصاصی و بازارچه است، آغاز خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!