پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
همکاری‌های راهبردی در تولید خودرو با نتیجه برد-برد برای ایران و ونزوئلا
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
سفیر فوق‌العاده ونزوئلا مطرح کرد:

همکاری‌های راهبردی در تولید خودرو با نتیجه برد-برد برای ایران و ونزوئلا

سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران گفت: بدون شک، حرفه‌ای بودن ایران‌خودرو در زمینه تولید انواع خودرو، حاصل تلاش، تحقیقات و زحمات افراد شاغل و فعال در این گروه صنعتی است که طی سالیان و با آموزش‌های مستمر به دست آمده است.

به گزارش پرشین خودرو، «کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونس» در نشست مشترک با معاون صادرات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران‌خودرو که با هدف بررسی زمینه‌های همکاری دوجانبه در حوزه خودروسازی برگزار شد، با اشاره به سطح بالای فناوری به‌کاررفته در خطوط تولید ایران‌خودرو عنوان کرد: کنترل کیفیت در تمامی مراحل و فرآیند تولید به صورت دقیق انجام می‌شود.

حرفه‌ای بودن تکنیسین‌ها و تخصص مهندسان خطوط تولید از نکات بسیار مهم در خطوط تولید ایران‌خودرو است.

سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار ونزوئلا با بیان این که تا کنون تفاهم‌نامه‌هایی با شرکت‌های خودروسازی ایران از جمله ایران‌خودرو داشته‌ایم، یادآور شد: کارخانه خودروسازی ونیراتوی ونزوئلا، مستقیما با ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروسازی ایران در ارتباط است. دیدار امروز نیز می‌تواند موجب محکم شدن پیوندهای همکاری میان دو کشور در زمینه تولید خودرو باشد.

«کوردونس» ضمن استقبال از محصولات جدید ایران‌خودرو، تصریح کرد: همکاری‌های راهبردی در تولید خودرو می‌تواند برای هر دو کشور نتیجه برد-برد را رقم بزند.

در این نشست، معاون صادرات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو نیز ضمن ارایه گزارشی از آخرین دستاوردهای این شرکت، بر ازسرگیری و توسعه روابط تاکید کرد و گفت: در گذشته، همکاری‌هایی با طرف ونزوئلایی داشته‌ایم و در حال حاضر نیز آمادگی داریم تا با تولید و صادرات محصولات جدید، سهم محصولات خود در بازار این کشور را افزایش دهیم.

کیانوش پورمجیب، با بیان این‌که محصولات جدید ایران‌خودرو با استانداردهای روز اروپا مطابقت می‌کنند، گفت: در حال حاضر استانداردهای ۸۵ گانه‌ای که در محصولات ایرانی اعمال می‌شود، مسیر کسب سهم از بازارهای جهانی را هموار کرده است.

گفتنی است، پس از این نشست که با حضور سفیر جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران، معاون صادرات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو، دبیر اول سفارت ونزوئلا در تهران و دو تن از اعضای امور بین‌الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، از فرایند تولید محصول در کارخانه شرکت ایران‌خودرو بازدید به عمل آمد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!