یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۷:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
خدمات پس از فروش گروه بهمن الگویی برای توسعه کیفی خدمات
۱۷:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
مدیرعامل ISQI مطرح کرد:

خدمات پس از فروش گروه بهمن الگویی برای توسعه کیفی خدمات

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران معتقد است؛ طی چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری در گروه بهمن شاهد بودیم و حتی این مجموعه توانسته فراتر از استاندارهای داخلی گام بردارد.

به گزارش پرشین خودرو، اشکان گلپایگانی مدیر عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( (ISQIبا اشاره به مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی گروه بهمن گفت: سال هاست در ایران تلاش می کنیم تا استانداردهای خدمات پس از فروش را به سطح استانداردهای جهانی برسانیم و مواردی که در خودروسازی های بزرگ جهان رعایت می شود را بتوانیم در نمایندگی های خودروسازان داخلی پیاده سازی کنیم.

 

گزارش تصویری افتتاح مرکز خدمات بهمن را اینجا ببینید

وی افزود: تلاش های زیادی در این زمینه صورت گرفته است، دستورالعمل ارزیابی خدمات پس از فروش که از سال 1375 در دستور کار قرار گرفته است، الگو برداری از استانداردهای شرکت های متفاوت خارجی است که عمدتا مشغول فعالیت در ایران بودند و به صورت تجمیع درآمده تا هر آنچه که قابل اشتراک در تمام شرکت های خودروسازی است را بتوانیم پیگیری و اعمال کنیم و شرکت ها نیز هدف گذاری کردند تا بتوانند به این شاخص ها نزدیک و حتی فراتر از این شاخص ها عبور کنند.

 

اشکان گلپایگانیمدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خاطرنشان کرد: امروز گروه بهمن با الگو برداری دقیق از شرکت های بین المللی توانسته حتی فراتر از استانداردهایی که در داخل تعریف کردیم گام بردارد و با توجه به پتانسیل خوبی که در این گروه خودروسازی وجود دارد و پیشرفت چشمگیری که طی سال های اخیر شاهد بودیم، امیدواریم به صورت فرآیندی، سازماندهی خوبی در آن صورت گیرد و بتواند به الگویی برای سایر شرکت های علاقه مند به توسعه کیفی تبدیل شود.

گفتنی است گروه بهمن در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر و جلب رضایت مشتریان خود، اقدام به افتتاح مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی مطابق با استانداردهای جهانی در سایت دو واقع در کیلومتر 13 جاده مخصوص کرده است. این مرکز دارای رتبه 1 کیفی بوده و شامل 14 واحد پذیرش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، سالن انتظار، کافی شاپ، بخش امانات و غیره بوده که در طراحی همه این فضاها از المان های زیبا استفاده شده است.

این نمایندگی در حال حاضر روزانه ظرفیت پذیرش 85 دستگاه خودرو را دارد و در اوایل خرداد ماه سال 1400، با اضافه شدن دو سالن جدید به این مجموعه ظرفیت پذیرش به روزی 218 دستگاه افزایش پیدا می کند. این مرکز خدمات پس از فروش پیشرفته دارای 1100 متر فضای سرپوشیده بوده که 150 متر مربع آن فضای لوکس جهت استراحت و استقرار مشتریان تعبیه شده است و در صورت تمایل می توانند به مراحل تعمیر و سرویس خودروهای خود نظارت کنند چرا که محل استراحت و استقرار آنها مشرف به سالن تعمیرات و خدمات است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!